Rejestracja


Udział w spotkaniu jest bezpłatny

Do konferencji pozostało

 • Data:22 listopada 2017
 • Miejsca: Warszawa
 • Czas trwania: 1 dzień
 • Koszt: Darmowe
▲ Back to Top

Cisco Digital Forum MeetUp

Dołącz do nas podczas kolejnego Cisco Digital Forum MeetUp, które odbędzie się w biurze Cisco w Warszawie.

Nasze kolejne spotkanie będzie zawierało wiele praktycznych porad i wskazówek. Opowiemy o architekturze i zarządzaniu siecią hybrydową WAN oraz IWAN. Zademonstrujemy działanie rozwiązania Software Defined Access oraz pokażemy jak zintegrować je z rozwiązaniami Wireless. Następnie, krytycznym okiem przyjrzymy się ochronie gwarantowanej przez system Web Application Firewall. Dodatkowo porozmawiamy o kierunku rozwoju sieci kampusowych i platform przełączających. Tradycyjnie, ostatnią techniczną prezentację poprowadzą nasi specjaliści z krakowskiego centrum TAC.

Nie samą pracą żyje człowiek, dlatego po sesjach technicznych zapraszamy na miłe spotkanie w inżynierskim gronie w naszym biurze. Zapraszamy na spotkanie z Technologią!

Wszystkie pytania odnośnie spotkania Cisco Digital Forum MeetUp oraz rejestracji prosimy kierować na adres: cdf-rejestracja@cisco.com

▲ Back to Top

Agenda

Stopień zaawansowania sesji:

 • podstawowy
 • średnio-zaawansowany
 • zaawansowany

Godzina

Nazwa sesji

11:00 - 11:45

Cisco SD-WAN i Cisco IWAN - najlepsze rozwiązania WAN na rynku w ofercie Cisco. Opis technologiczny, porównanie, pozycjonowanie
(Krzysztof Konkowski)

12:00 - 12:45

SD-Access - demonstracja działania systemu (DNAC)
(Maciej Flak)

13:00 - 13:45

Śmierć systemu Web Application Firewall? Czy dzisiejsze systemy potrzebują ochrony realizowanej przez WAF?
(Maciej Iwanicki, F5)

14:00 - 14:45

Kierunek rozwoju sieci kampusowych i platform przełączających
(Maciej Flak)

15:00 - 15:45

SDA - integracja z rozwiązaniami Wireless
(Mateusz Grajewski)

16:00 - 16:45

Troubleshooting sieci opartej na architekturze SDA
(Mariusz Kaźmierski).

17:00

Cisco Digital Forum MeetUp po godzinach.


▲ Back to Top

Prelegenci

Krzysztof Konkowski

Krzysztof Konkowski

Krzysztof Konkowski jest konsultantem koncentrującym się na rozwiązaniach i technologiach klasy operatorskiej dla klientów różnych sektorów: operatorów, sektora publicznego, przedsiębiorstw.

Maciej Iwanicki

Maciej Iwanicki

Absolwent Politechniki Zielonogórskiej w Zielonej Górze. Swoją karierę zawodową rozpoczął w 1999 roku jako specjalista w firmie Ośrodek Informatyki i Doradztwa sp. z o.o. W latach 2001- 2006 pełnił obowiązki inżyniera systemowego w Softbank Serwis sp. z o.o. W firmie Symantec pracował od października 2006 i zajmował stanowisko Senior Systems Engineer. Obecnie jest zatrudniony przez firmę F5 Network jako inżynier systemowy.

Maciej Flak

Maciej Flak – Inżynier systemowy

Maciej (maflak@cisco.com) pracuje w polskim biurze Cisco Systems od 2006 roku. Od samego początku związany jest z organizacją techniczną Cisco Polska – pełnił funkcje inżyniera systemowego, managera zespołu technicznego a obecnie specjalisty ds. sprzedaży odpowiedzialnego za rozwój rynku produktów Wireless oraz Cisco Cloud Networking. W 1997 ukończył Politechnikę Wrocławską i od tego czasu nierozerwalnie związany jest z technologiami sieciowymi pracując w firmach integratorskich oraz telekomunikacyjnych (Computerland S.A., Formus Polska, Telefonia Dialog S.A.), Posiadacz certyfikatu CISSP (Certified Information Systems Security Professional) oraz CCIE (Cisco Certified Internetwork Expert) z zakresu R&S oraz SP. Prelegent konferencji Cisco Forum oraz Cisco Expo.

Mateusz Grajewski

Mateusz Grajewski

Z firmą Cisco związany od 2006 roku. Konsultant techniczny zajmujący się technologiami i produktami z architektury Enterprise Networks ze szczególnym uwzględnieniem sieci bezprzewodowych oraz systemów zarządzania. W 2008/2009 roku odbył roczne szkolenie Cisco Sales Associates Program (CSAP) w Amsterdamie. Następnie pracował w Customer Proof of Concept w San Jose, Kalifornia, USA, gdzie zajmował się testowaniem systemów i sieci opartych o technologie Cisco, przede wszystkim z sektora SP oraz Enterprise. Od 2010 roku pracuje w Cisco Polska. Posiada różne certyfikaty branżowe, m.in.: CCIE R&S oraz liczne CWNP®.

▲ Back to Top

Regulamin Cisco Digital Forum

 • Definicje:
  • Cisco Digital Forum – platforma łącząca spotkania na żywo i platformę wiedzy online, dostępna pod adresem:
   http://www.cisco.com/c/m/pl_pl/training-events/cisco-digital-forum/index.html
  • Cisco Digital Forum MeetUp (CDF MeetUp) – cykl spotkań na żywo, organizowanych w ramach Cisco Digital Forum.
  • Uczestnik – osoba zarejestrowana poprzez platformę Cisco Digital Forum, na któreś ze spotkań Cisco Digital Forum MeetUp.
  • Organizator – Cisco Systems Poland Sp. z o.o. (Cisco).
 • Rejestracja na Cisco Digital Forum MeetUp składa się z dwóch kroków:
  • rejestracji on-line z podaniem następujących danych:
   • Nazwa firmy
   • Imię i nazwisko
   • Stanowisko
   • Adres e-mail*
   • Numer telefonu*
   * Prosimy o podanie aktywnego maila oraz numeru telefonu. Jest to niezbędne do prawidłowego zakończenia procesu rejestracji. Prawidłowo zakończona rejestracja zostanie potwierdzona mailowo.
  • akceptacja warunków udziału w Cisco Digital Forum MeetUp oraz zgoda na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych, a także na otrzymywanie informacji organizacyjnych związanych z wydarzeniami z cyklu Cisco Digital Forum oraz dotyczących działalności i oferty jej organizatora i Partnerów, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2015 r. poz. 2135, 2281.).

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc organizator CDF MeetUp zastrzega sobie prawo do weryfikacji zgłoszeń oraz odmowy akceptacji uczestnictwa. Każde zgłoszenie za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie wydarzenia zostanie zaakceptowane bądź odrzucone w terminie 5 dni roboczych o czym uczestnik zostanie poinformowany drogą mailową.

 • Warunki rezygnacji z udziału w wydarzeniu CDF MeetUp:
  • każda zarejestrowana osoba może zrezygnować z udziału w CDF MeetUp po uprzednim zgłoszeniu Organizatorowi tego faktu na adres: cdf-rejestracja@cisco.com
  • w przypadku nieprzesłania rezygnacji uczestnik w przyszłości może nie być dopuszczony do kolejnych wydarzeń z cyklu Cisco Digital Forum,
  • zmiana osoby delegowanej na CDF MeetUp jest możliwa, po uprzednim zgłoszeniu Organizatorowi tego faktu na adres: cdf-rejestracja@cisco.com
 • Zasady ogólne:
  • Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany harmonogramu wydarzeń z cyklu Cisco Digital Forum.
  • Pełnoprawnym uczestnikiem CDF MeetUp staje się osoba, która:
   • prawidłowo dokona procesu rejestracji – w procesie rejestracji podane zostaną wszystkie wymagane dane będące autentycznymi danymi uczestnika,
   • otrzyma wiadomość mailową z informacją o pozytywnej weryfikacji,
   • dokona rejestracji na miejscu wydarzenia odbierając imienny identyfikator.
  • Każdy uczestnik wydarzenia ma obowiązek posiadania imiennego identyfikatora w trakcie trwania wydarzenia. Uczestnik nie ma prawa przekazania własnego identyfikatora osobom postronnym.
  • Zarejestrowanie się w charakterze uczestnika konferencji jest równoznaczne z zaakceptowaniem powyższego regulaminu.
  • Organizator Cisco Digital Forum zastrzega sobie prawo do usunięcia uczestnika z CDF MeetUp w przypadku naruszenia któregokolwiek z zapisów niniejszego regulaminu.

Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Cisco Systems Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Domaniewskiej 39B informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204).

Niniejszym wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez firmę Cisco, podmiotu działającego z polecenia Cisco bądź partnerów konferencji, mojego wizerunku do celów marketingowych, we wszystkich materiałach informacyjno-promocyjnych dotyczących Cisco Digital Forum bez ograniczeń w czasie.

Cisco Digital Forum - kontakt:

e-mail: cdf-rejestracja@cisco.com

Oświadczenie Cisco o ochronie danych osobowych online można znaleźć tutaj.

 

▲ Back to Top

Daty i Miejsca

Daty i Miejsca

22 listopada – Warszawa

Cisco Systems Poland Sp. z o.o.

Domaniewska 39B, Warszawa
Topaz Building

▲ Back to Top

Rejestracja

Rejestracja

UWAGA:Rejestracja na spotkanie dla Partnerów Cisco (21 listopada) dostępna jest tutaj.

Podziel się