Máte účet?

  •   Personalizovaný obsah
  •   Vaše produkty a podpora

Potřebujete účet?

Vytvořit účet

Připravte si infrastrukturu na novou realitu

O akci

Nová realita je tu, je na ní Vaše infrastruktura připravena?

Rádi bychom Vás pozvali na virtuální akci věnovanou technologiím pro síťovou infrastrukturu a novinkám a trendům v této oblasti.

Díky technologiím Cisco Webex bude možné zúčastnit se odkudkoliv, tedy i z Vaší firemní kanceláře, domácí pracovny či například z kavárny. Akce bude interaktivní a proběhne v rámci dvou dopoledních seancí v termínech 23. a 25. června 2020 formou kratších údernějších přednášek:

  • 23.06. Bezdrátové sítě, 9:30-12:00
  • 25.06. Přepínané sítě, 9:30-12:00


Hostem první konference bude Petr Krčmář, expert na problematiku Linuxu, který řadu let působí na pozici šéfredaktora respektovaného online magazínu Root.cz. Ze své pozice má značný přehled o dění nejen na trhu ale i uvnitř IT komunity a na konferenci se s účastníky podělí o svůj názor na vývoj dnešních bezdrátových sítí.

Na druhé konferenci přivítáme jako hosta Ľubomíra Straku. Dlouholetý moderátor a producent více než 1200 dílů televizního pořadu Svet technológií a šéfredaktor portálu Techpedia se zapojí do diskuze o digitálních trendech a inovacích v oblasti sítí.

Mezi hlavní témata budou určitě patřit inovace v bezdrátových sítích (5G x Wi-Fi 6), otevřenost a programovatelnost síťové infrastruktury pro nativní integraci s novými generacemi aplikací, využití analytiky a umělé inteligence, návaznost na bezpečnostní architekturu podnikového IT, či příklady postupů migrace na infrastrukturu nové generace.

Program

23.06.2020 Bezdrátove sítě, 9:30-12:00

Chcete se rychle dozvědět, jaké jsou aktuální Wi-Fi nároky, trendy a použitelné standardy? Jakou architekturu máte pro síť Vaší velikosti zvolit? Co chtít od stavebních Wi-Fi kamenů, jak to celé zaintegrovat do Vaší existující monitorovací a aplikační infrastruktury a jak z toho dostat i další byznysová data? Chcete si poslechnout zkušenosti konkrétního zákazníka? Pak je tento dopolední program určen právě Vám.

25.06.2020 Přepínané sítě, 9:30-12:00

Zajímají Vás aktuální trendy v oblasti přepínaných sítí? Zvažujete, jakou architekturu máte pro Vaší síť zvolit s ohledem na změny okolního světa? Je pro Vás důležité zachovat flexibilitu nezávisle na lokalitě a způsobu připojení? Přemýšlíte, jak naložit s identitou a přitom dodržet bezpečnostní pravidla? Řešíte, jak napojit infrastrukturu na související systémy, kde může hrát velkou roli programovatelnost a otevřenost systému? Jak na to? Tyto a mnohé další otázky si zodpovíme během série přednášek s názvem Přepínané sítě v podání společnosti Cisco.

Kde

Webináře se budou konat virtuálně přes technologii Cisco Webex.