Máte účet?

  •   Personalizovaný obsah
  •   Vaše produkty a podpora

Potřebujete účet?

Vytvořit účet

Návrat do kanceláří aneb jak spolupracovat, i když nesedíte vedle sebe

Přizpůsobte se nové realitě

Připojte se, komunikujte a spolupracujte bezpečně a spolehlivě.

 

Před rokem jsme přešli na home office. Skoro všichni, skoro přes noc, a v podstatě nedobrovolně. Práce z domova fungovala živelně, v provizorních podmínkách. Každý nasadil takové pracovní nástroje, jaké měl právě po ruce.

Dnes a zítra to už bude jiné. Práce na dálku je novým standardem, je a bude přirozenou součástí pracovního procesu a spolupráce týmů. Práce z domova a práce v kanceláři se bude prolínat a lidé budou stejně produktivní bez ohledu na to, kde právě sedí.

Možná ještě řešíte, jestli Vaše týmy pracují v kanceláři nebo z domova. Do budoucna taková otázka už nebude relevantní. Nová forma spolupráce bude hybridní. Vyberte si pracovní nástroje, které Vaší firmě umožní být v nové době vysoce produktivní.

Proběhlé webináře

23.06.2021 Lidé mluví s lidmi

Technologie mohou Vaši spolupráci posunout na novou úroveň. Můžete pracovat odkudkoliv, být stále propojeni se svým týmem a sdílet důležité informace, protože základ zůstává stejný: jsme lidé a mluvíme mezi sebou. Potkejte se na našem webináři s odborníky z odvětví technologií a zjistěte, jak úspěšně zapojit moderní technologie do každodenní práce, a to jak do té Vaší, tak i do práce Vašich kolegů. Také se dozvíte, jak udržet otevřenou komunikaci a spolupráci i v době, kdy nesedíte vedle sebe v kanceláři.

Přednášející: Ivan Sýkora a Jaroslav Martan, Cisco
                    Vojtěch Přikryl, ALEF NULA

09.06.2021 Chytré kanceláře pro hybridní spolupráci

Aby byla práce efektivní, nesmí nás zdržovat spousty různých nástrojů a nastavení. Věděli jste, že všechny základní činnosti při spolupráci týmu jako například setkání, telefonáty, videokonference a posílání zpráv lze zvládnout v jediné aplikaci? Pro uživatele je tak mnoho věcí transparentních. Pro naplnění očekávání uživatelů potřebujete správnou technologii a potřebnou infrastrukturu. Na webináři Vám představíme, co vše může chytrá kancelář vyžadovat a jaké nástroje může získat Vaše oddělení správy budov nebo interní IT.

Přednášející: Ivan Sýkora a Jaroslav Martan, Cisco
                    Juraj Mackovič, K_CORP s.r.o.

26.05.2021 Domácí kancelář na 100 %

Práce z domova už nebude nouzové řešení, ale nový normál. Kolegové pracující na dálku budou potřebovat takové vybavení, které jim umožní být doma stejně efektivní jako v kanceláři. Výzkumy ale říkají, že nikdo nebude pracovat z domova 100 % času – jsme lidé, potřebujeme se potkávat osobně. Kromě vhodně vybavené domácí pracovny nebo pracovního koutu tak bude potřeba uzpůsobit pracovní místa i ve Vašich kancelářích. To znamená vytvořit a zařídit pro rychlé operativní schůzky nebo vzdálená školení malé pracovní místnosti, huddle spaces či hot-desking. Jak na to, se dozvíte od specialistů ze společností Cisco a Gity.

Přednášející: Ivan Sýkora a Jaroslav Martan, Cisco
                    Jakub Rainisch, Gity

12.05.2021 Sejdeme se v zasedačce

Celých 80 % firemních zasedacích místností nemá dostatečné vybavení pro videokonference a spolupráci na dálku. Mohou se v nich setkávat jen ti kolegové, kteří fyzicky přijdou do kanceláře. Vyloučen je každý, kdo pracuje z domova, je právě v karanténě nebo se musí starat o děti. Jaký to má vliv na produktivitu týmu, si jistě umíte představit. Novým standardem je hybridní spolupráce. Na schůzku se dostane každý – ať je na místě, doma nebo v autě. Zasedačky budou menší a bude jich více. Přijďte si poslechnout experty společnosti Cisco a Soitron, jak se na to připravit. Ukážeme Vám konkrétní pracovní scénáře vhodné pro Vaši firmu – pro různě velké zasedačky, samostatná pracoviště, velké i malé schůzky. Spolupracujte snadno, rychle, bez velkého zaškolování a nákladné IT podpory.

Přednášející: Ivan Sýkora a Jaroslav Martan, Cisco
                    Zbyszek Lugsch, Soitron

Partneři