Maximalizujte svůj obchodní potenciál | Řešení Cisco pro datová centra - Cisco

 
Datové centrum Cisco: Na vaší infrastruktuře IT záleží

Držte krok s megatrendy

Žijeme ve věku cloudu, mobilních aplikací a velkých dat. Vaše datové centrum se musí vyvíjet, aby dokázalo tyto nové požadavky uspokojovat. Objevte pět způsobů, kterými toho vaše firma může dosáhnout.

Podívejte se jak

Datové centrum Cisco: Využijte plně hodnotu svých dat

Využijte plně hodnotu svých dat


Výběr dodavatele serverů při migraci aplikací je závažné rozhodnutí. Musíte mít jistotu, že zvolená platforma bude poskytovat požadované výhody. Přečtěte si tuto příručku a poznejte pět důvodů, proč je naše platforma Cisco Unified Computing System tou nejlepší volbou.

Přečíst
Datové centrum Cisco: Využijte velká data k velkým úspěchům

Využijte velká data k velkým úspěchům


Velká data mění způsob podnikání na celém světě z reaktivního na prediktivní. Datová analýza dokáže změnit způsob práce prakticky všech oddělení vaší společnosti. Využíváte však tuto příležitost v plném rozsahu? Zde vám nabízíme pět hlavních tipů, jak získat lepší přehled na základě velkých dat.

Další informace
Datové centrum Cisco: Na vaší infrastruktuře IT záleží

Na vaší infrastruktuře IT záleží

Abyste byli co nejúspěšnější, musíte se maximálně soustředit na investice do řešení pro datová centra, která potřebujete k analýze svých rychle rostoucích velkých dat. Tato zpráva společnosti IDC vám vysvětlí, jak na to. Podívejte se na ukázku, kde najdete další informace.

Ukázku

Intel, logo Intel Inside, Xeon a Xeon Inside jsou ochranné známky společnosti Intel Corporation v USA a dalších zemích.

Získejte zprávu společnosti IDC