Zvyšování spokojenosti zákazníků

Udržujte zákazníky spokojené tím, že jim pomocí řešení společnosti Cisco pro kontaktní centra zajistíte výjimečné služby.

Zobrazit, co zákazníci požadují

Kontaktní centrum nové generace

Představte si řešení pro kontaktní centrum, které bude podporovat hlasovou komunikaci, chat, zprávy, sociální média, a dokonce i video, a zajišťovat tak bezproblémové prostředí zákaznických služeb. Naše zpráva: Kontaktní centrum zítřka ukazuje, že je to možné. Podívejte se na ukázku a dozvíte se více. Potom si projděte celou zprávu a sdělte nám pár informací v níže uvedeném formuláři.

Ukázka

5 způsobů, jakými se mění zákaznické služby

Osobní konverzace tam, kde očekáváte stroj, aktualizace telefonu, které si pamatují poslední konverzaci, zahájení konverzace po chatu a hladký přechod na telefonní hovor – to vše představuje příležitost, jak zákazníky překvapit a potěšit. Objevte 5 způsobů, jakými řešení společnosti Cisco pro kontaktní centra mění zákaznické služby.
 

Zobrazit

Personalizované zákaznické služby: návod

Od snadno použitelných videí v počítači po systémy TelePresence v konferenční místnosti – nyní můžete se zákazníky komunikovat tváří v tvář a poskytovat jim informace, když je potřebují. Řešení Cisco Collaboration snižuje cestovní náklady, zlepšuje spokojenost zákazníků a zvyšuje produktivitu. V tomto průvodci zjistíte, jak své zákaznické služby můžete změnit.
 

Zjistěte jak

Získat zprávu