Cisco TechDay

  • Datum:Tuesday, April 19
  • Místo konání:Clarion Congress Hotel Prague
    Praha, Czech Republic
  • Trvání:Full Day
  • Cena:1600+DPH (CZK)
▲ Back to Top

Vážení zákazníci a partneři,

dovolte nám pozvat Vás na jednodenní technologickou konferenci Cisco TechDay 2016, která se uskuteční 19.4.2016 v hotelu Clarion Praha. Konference navazuje na tradici oblíbených Cisco Data,Voice&Video / CiscoExpo / CiscoConnect setkání a je zaměřena primárně na odbornou technickou komunitu.

Pojmy jako Digitalizace, FastIT či IoT dnes masivně hýbou světem. Přijdˇte se informovat, inspirovat a prodiskutovat s odborníky jaké mechanismy a technologie jsou nezbytnou podmínkou pro naplnění těchto pojmů a vizí; od automatizace a programovatelnosti sítí, cloud a orchestraci, přes všudypřítomnou bezpečnost, nové formy pracovního prostředí až po analytické nástroje.

Konference bude zahájena technologickou keynote, která shrne podstatné trendy v oblasti IT, ukáže, jak na ně reaguje společnost Cisco a nastíní budoucí směry vývoje. V šesti paralelních tracích nebudou dále chybět ani oblíbené technologické a produktové novinky Cisco či přednášky zaměřené na návrh architektur a celých technologických řešení v oblasti IT a komunikací.

Na akci tentokráte uvítáme i studenty, pro které je připraven extra track. Společně s našimi partnery jsme připravili dvouhodinový JobFair, který může nejenom studentům ukázat jaké jsou možnosti uplatnění v oblasti aplikovaného IT a networkingu, a pomoci zájemcům v rozhodování o dalším směru osobnního rozvoje a v přípravě na budoucí kariéru. Kromě JobFairu jsme ve spolupráci s Cisco Networking Akademií připravili sadu DevNet ukázek/přednášek, informace o existujících certifikacích v neposlední řadě představí vítězné studentské projekty v rámci IoT Cisco Networking Academy Games.

Realizační tým Cisco TechDay

▲ Back to Top
▲ Back to Top
▲ Back to Top

Studentský JobFair

▲ Back to Top

Registrace

▲ Back to Top

Místo konání

▲ Back to Top

Kontakty

Share

Generální partner

  • Sponsor 1