Cisco Mobility Roadshow 2015

Registrace

Zaregistrujte se prosím co nejdříve. Kapacita je omezena.

  • Kdy:19.11.2015, 24.11.2015
  • Kde:Brno, Praha
  • Doba trvání:1 den
  • Cena:Zdarma
▲ Back to Top

O akci

Bezdrátové sítě Wi-Fi prošly za posledních několik let ohromným rozvojem. Uplynul o něco málo vice než jeden rok od zavedení standardu 802.11ac, který přiblížil možnosti Wi-Fi sítí k pevným přepínaným sítím a na trh přichází nová certifikace 802.11ac, wave 2.

Masivní nárůst počtu koncových zařízení, požadavky na aplikační dostupnost, stále nové způsoby nasazování bezdrátových technologií do vertikálních řešení činí z bezdrátových technologií Wi-Fi nejaktuálnější infrastrukturní technologii dneška.

Cisco patří dlouhodobě k vedoucím firmám v odvětví, které permanentně posouvají Wi-Fi standardy kupředu a není tomu jinak ani v současnosti.

Zveme vás na seminář, kde se dozvíte o novinkách v řešeních Cisco pro bezdrátové sítě Wi-Fi, konceptu Fast IT a dále o novinkách v souvisejících oblastech, jako je ultra přesná lokace mobilních zařízení v síti, možnosti správy a zabezpečení sítě a v neposlední řadě o aplikačních nadstavbách, které jsou jednou nejdynamičtěji se rozvíjejících oblastí, úzce propojující svět technologií a obchodu.

Jednou z nových oblastí, které se budeme věnovat detailně, je možnost licencováni SW v rámci nákupu bezdrátových technologií.

Součástí semináře budou praktické ukázky technologie a diskuse o zkušenostech s jejím nasazováním. Tyto ukázky proběhnou v odpoledním bloku.

▲ Back to Top

Program

▲ Back to Top

Registrace

▲ Back to Top

Místo

▲ Back to Top

Kontakt

▲ Back to Top

Kontakt

Share

Partneři

Tech Data
Alef
Jabra