Máte účet?

  •   Personalizovaný obsah
  •   Vaše produkty a podpora

Potřebujete účet?

Vytvořit účet

Podpora technického růstu malých a středních podniků

Podpora technického růstu malých a středních podniků. Rozvoj mobilních technologií a posilování bezpečnosti dat jako cesta ke zlepšení interakce malých a středních podniků se zákazníky.

Podpora technického růstu malých a středních podniků. Rozvoj mobilních technologií a posilování bezpečnosti dat jako cesta ke zlepšení interakce malých a středních podniků se zákazníky.

Není vyhnutí. Chcete-li rozvíjet svůj podnik, musíte rozvíjet i své technické zázemí. A nejen to: technologie ovlivní, jak úspěšně budete schopni realizovat růstové strategie, zda budete schopni využít nové příležitosti a jak dalece z nich budete profitovat. Pokud začleníte rostoucí nároky na technologie do svých plánů obchodního růstu, budete na nové požadavky připraveni a systémy vás nebudou brzdit v rozvoji.

Podpořte mobilitu

Mobilita je dnes klíčová. Zaměstnanci nejsou vázáni na svůj pracovní stůl a zákazníci mohou rovněž být stále v pohybu. Správné technologie vašim zaměstnancům poskytnou flexibilitu, kterou potřebují k výkonu své práce – kdekoli a kdykoli. Mohou tak ihned reagovat na dotazy zákazníků, zpracovávat data nebo publikovat obsah, aniž by museli cestovat do kanceláře. Bezdrátové přístupové body v prostorách firmy na druhé straně umožní zákazníkům užívat vaše internetové připojení, což je velkým přínosem v odvětví služeb, maloobchodu nebo pohostinství.

Posilte datové centrum

Mobilita samozřejmě není vše. Tíhu nových požadavků ponese vaše datové centrum nebo síť serverů. Příprava na zvýšenou zátěž se rychle vyplatí, jakmile budete chtít zavádět nové služby. Zvažte, jaké budete mít nároky na síť: zvýšení provozu, zpracování dat, nové aplikace? Budete potřebovat vyšší výpočetní výkon? Větší datové úložiště? Některá nová datová centra mohou navyšovat a omezovat kapacitu podle potřeby, čímž poskytují lepší možnost flexibilně reagovat na změny požadavků ze strany zaměstnanců i zákazníků.

Získejte maximum ze svých dat pomocí analýzy

Rostoucí podnik shromažďuje větší objemy dat. Získejte z nich maximum pomocí vhodných analytických nástrojů, které vám umožní informovaněji rozhodovat, kdykoli a kdekoli potřebujete.

Zvažte přechod do cloudu

Zvažte přesun svých aplikací do cloudu, kde se o aktualizace a bezpečnostní opravy bude starat poskytovatel. Mnoho podniků do cloudu umisťuje i svá data, mimo jiné kvůli jednoduššímu procesu zálohování.

Chraňte svá nová aktiva

Na bezpečnost je nutné myslet v první řadě. Jak podnik roste, stává se zajímavějším cílem pro kyberzločince. Budete-li počítat s posílením bezpečnosti od samého počátku, budou vaše systémy lépe připravené útokům odolávat. Začleníte-li dodatečná bezpečnostní opatření do plánů růstu, nepřekvapí vás později nečekané výdaje, výpadky nebo nepříjemná narušení bezpečnosti, která by mohla vážně poškodit vaši reputaci u zákazníků.

Další kroky

Jak se k tomu všemu postavit? Nejprve vyhodnoťte současný stav. Jaký další růst umožní vaše stávající systémy? Pokud nevíte, nechte si poradit. Uvažujte o tom, co chcete se svými systémy dělat a co chcete nabízet zaměstnancům a zákazníkům. Strategické plány a obchodní cíle by vám měly poskytnout dobrou představu o tom, co by měla vaše infrastruktura zvládat. Uvažování o technickém rozvoji v kontextu obchodní strategie se osvědčuje jako nejlepší přístup, který umožní realizaci budoucích plánů.

Přihlaste se k odběru e-mailů a získejte aktuální informace o poradenství, podpoře a nabídkách pro malé a střední podniky.