Guest

Řešení Cisco Hosted Collaboration

Přehled řešení Hosted Collaboration

Zjistěte, co pro vás může udělat řešení Cisco Hosted Collaboration.

Získejte nekompromisní službu spolupráce na bázi cloudů pro svůj podnik díky řešení Cisco Hosted Collaboration. Toto řešení rozšiřuje dostupnost portfolia Cisco Collaboration a umožňuje partnerům společnosti Cisco poskytovat výjimečnou službu.

Díky architektuře řešení Hosted Collaboration a provedením ověřeným v rámci platformy mohou partneři společnosti Cisco nabízet vlastní služby na bázi cloudu a spolupráce, které:

 • Mají modely služeb podle uživatelů
 • Neustále rostou
 • Zahrnují přístup řešení pro služby
 • Poskytují zkušenost spolupráce, a tím podpoří priority vašeho podnikání

Řešení Cisco Hosted Collaboration je efektivní způsob využití výkonu cloudu a rychlého poskytování aplikací pro spolupráci pro váš podnik. Ekosystém partnerů společnosti Cisco může poskytovat výkon řešení Cisco Unified Communications a Cisco Collaboration pomocí modelu „jako služby“.

Zavádějte aplikace rychle a kdekoli

Díky řešení Hosted Collaboration můžete rychle zachytit obchodní hodnotu předních aplikací pro spolupráci společnosti Cisco. Získáte rychlé a úplné nasazení v rámci podniku bez ohledu na geografickou či provozní různorodost.

Získejte službu bez kompromisu

Toto řešení poskytuje celou Cisco sadu pro spolupráci bez kompromisu v oblasti cloudu. Poskytuje zkušenost spolupráce zaměřené na zaměstnance kdekoli, s jakýmkoli obsahem a na jakémkoli zařízení. Řešení Hosted Collaboration využívá flexibilní, průběžně hrazený model, který zachovává dřívější kapitál pro základní priority podniku místo podpory infrastruktury.

Nižší náklady

Tento konsolidovaný a centralizovaný přístup IT navíc:

 • Snižuje provozní režijní náklady
 • Umožňuje větší soustředění na strategii a plánování IT
 • Nabízí další provozní výhody úspor z rozsahu a zkušenosti partnerů společnosti Cisco

Držte krok s dobou

Řešení Hosted Collaboration je navrženo tak, aby drželo krok s nejnovějšími aplikacemi pro spolupráci, které toto řešení umožňuje. Můžete si být jisti, že budete mít vždy přístup k nejvíce inovativním nástrojům pro spolupráci na trhu.

Získejte vyšší funkci a zabezpečení

Toto řešení společnosti Cisco je vytvořeno ve virtualizované architektuře. Tato architektura byla navržena tak, aby podporovala služby na bázi cloudu a hybridní služby pro spolupráci se zabezpečením a aplikačními funkcemi, jež se vyrovnají místní řešení. Funkce a zabezpečení „spolupráce v cloudu“ proto nejsou ohroženy.


Udržujte plnou flexibilitu

Každý koncový zákazník řešení Cisco Hosted Collaboration je obsluhován prostřednictvím zvláštních aplikačních relací. Tato funkce zákazníkům zajiš?uje plnou flexibilitu a funkce, které by měli i při místním nasazení.

Využijte znalostí o spolupraci

Partneři řešení Cisco Hosted Collaboration vytvářejí a udržují služby pro spolupráci na bázi cloudu v provedeních ověřených společností Cisco, a k vlastním službám tak přidávají flexibilitu. Partneři proto mohou poskytovat vlastní znalosti i nejlepší znalosti o spolupráci společnosti Cisco, což je působivá kombinace jak stvořená pro potřeby vašeho podniku.

Doporučené články

Spolupráce soustředěná na mobilitu

Společnost Vodafone nabízí řešení spolupráce na bázi cloudu, jehož základem je mobilita.

Plnohodnotné funkce pro spolupráci

Společnost Fujitsu nabízí komplexní služby pro spolupráci a uživatelské zkušenosti.

Nižší provozní náklady

Služby pro spolupráci na bázi cloudu umožňují nižší kapitál a provozní náklady. (Flash – 2:24 min.)

Řešení Cisco Hosted Collaboration je jedničkou na trhu spolupráce na bázi cloudu. Toto řešení vyniká jako výjimečný způsob využití služeb pro spolupráci z cloudu. K primárním vlastnostem, jež znamenají rozdíl na trhu, patří:

 • Architektura spolupráce typu end-to-end
 • Model vycházející z provozních nákladů a flexibilních nákladů na vlastnictví
 • Možnost rychle a kdekoli zachytit obchodní hodnotu
 • Vysoce zabezpečenou spravovanou službu ve virtualizované architektuře s plnou funkčností

Architektura spolupráce typu end-to-end

Toto řešení má architekturu spolupráce typu end-to-end, která poskytuje uživatelskou zkušenost zaměřenou na uživatele kdekoli, pro jakýkoli obsah a na jakémkoli zařízení. Funguje s jakýmkoli modelem poskytování služeb (na bázi cloudu, na místě či hybridním).

Model vycházející z nákladů

Řešení Hosted Collaboration využívá model vycházející z provozních nákladů a flexibilních nákladů na vlastnictví. Tento model umožňuje vašemu podniku zachovat kapitál pro základní priority podniku místo podpory infrastruktury a trvalé správy.

Rychlé zachycení obchodní hodnoty

Díky řešení Hosted Collaboration můžete rychle zachytit obchodní hodnotu, a to prostřednictvím rychlého a kompletního nasazení bez ohledu na geografickou či provozní různorodost. Můžete dosáhnout vynikající návratnosti investic v celém podniku.

Vysoce bezpečná a funkční služba

Toto řešení nabízí vysoce bezpečnou a spravovanou službu „spolupráce v cloudu“. Tato služba je poskytována ve virtualizované architektuře, jež byla navržena tak, aby podporovala služby pro spolupráci, aniž by slevila z těchto funkcí:

 • Zabezpečení
 • Flexibilita
 • Řízení
 • Funkčnost aplikace

Zvláštní aplikační relace pro zákazníky a ověřený systém správy typu end-to-end navržený pro cloudové služby poskytování tohoto řešení umožňuje.

Všechny tyto funkce vytvářejí přední řešení pro spolupráci na trhu. Provedení ověřené společností Cisco a flexibilita partnerů pro přidání služeb přinášejí znalosti o spolupráci, které vyhovují potřebám vašeho podniku.

Produkty, aplikace a řešení Cisco HCS

Řešení Cisco Hosted Collaboration Solution (HCS) rozšiřuje dostupnost řešení Cisco Collaboration Portfolio pro zákazníky prostřednictvím partnerského ekosystému.

Řešení Cisco HCS se neustále vyvíjí s novými aplikacemi a možnostmi služeb. Aktuální sortiment aplikací a služeb Cisco Collaboration dostupných v řešení HCS je uveden níže. Další nabídky jsou v plánu vývoje a budou zahrnuty v budoucích verzích.

Aplikace a služby řešení Cisco Hosted Collaboration Solution

Možnosti nasazení řešení HCS

 • Veřejný cloud HCS
  • Zkušenosti společnosti Cisco se spoluprací v cloudu
 • Privátní cloud HCS pro velké podniky (Nové)
  • Možnost privátního cloudu pro zákazníky, kteří chtějí provozovat vlastní cloud
  • Řešení na úrovni provozovatele pro podniky s plnohodnotnými funkcemi podnikové správy
  • Zákazníci mohou chránit investice do stávajícího cloudu a řešení Unified Communications
 • Hybridní řešení HCS (spravovaná služba)
  • Volba zákazníků u aplikací a správy: v místě nebo v cloudu
  • Možnosti spouštět aplikace v místě pomocí hostované správy
  • Zákazníci mohou chránit své investice do stávajícího řešení Unified Communications a přejít na cloud svým vlastním tempem

Řešení Cisco Hosted Collaboration Solution umožňuje partnerům společnosti Cisco, aby se odlišili, podpořili hodnotu na trhu spolupráce a zároveň využili relativní pozice partnerů.

Díky tomuto řešení partneři společnosti Cisco mohou:

 • Uskutečňovat strategie zákazníků a portfolia pomocí vlastností, jimiž se odliší na trhu, služeb a aktiv
 • Využít přechod na trh cloud computingu a poskytovat požadované uživatelské zkušenosti
 • Zlepšit vlastní relativní pozici a odlišit se na trhu

Realizace strategií pomocí vlastností, které vás odliší na trhu

Partneři mohou zvýšit hodnotu pro zákazníky budováním na základě řešení Hosted Collaboration Solution pomocí vlastních produktů a služeb, a tím se odlišit na trhu spolupráce.

Partneři společnosti Cisco mohou poskytovat konsistentní uživatelskou zkušenost v rámci tří hlavních spotřebitelských modelů (v podniku zákazníka, hybridních a v cloudu). Partneři mohou také nabízet kompletní portfolio spolupráce z cloudu (software jako službu, SaaS).

Navíc mohou partneři společnosti Cisco generovat předvídatelné měsíční toky příjmů na základě anuity. Partneři mohou položit základ, na kterém lze vytvořit tržní příležitosti pro služby s přidanou hodnotou, která se bude zvyšovat:

 • Průměrné příjmy na uživatele
 • Podíl IT v peněžence
 • Loajalita zákazníků díky statutu důvěryhodnějšího a spolehlivějšího poradce

Partneři mohou také poskytovat vyšší úrovně služeb a rychlejší nasazení pro zákazníky, což podporuje ziskovost.


Využijte přechodu na trh cloud computingu

Díky řešení Hosted Collaboration mohou partneři poskytovat nejaktuálnější služby pro spolupráce všude. Partneři mohou využít rostoucího portfolia aplikací Cisco Collaboration, které jsou poskytovány z jedné infrastruktury a architektury. Proto věnují minimální čas a úsilí zavádění a aktualizaci aplikací a brání riziku zastarání technologie.

Partneři Cisco Hosted Collaboration využít řešení pro mobilitu a řadu modelů zavádění, včetně privátního cloudu a spravovaných služeb. Poskytování podnikových služeb je provozováno ve virtualizované architektuře, jež podporuje služby pro spolupráci a zachovává vysokou bezpečnost, flexibilitu a funkčnost aplikací.

Na službu Hosted Collaboration dohlíží ověřený systém správy typu end-to-end navržený pro cloudové služby dohlíží.

Posilte postavení na trhu a diferenciaci

Partneři řešení Cisco Hosted Collaboration Solution jsou předními společnostmi v oblasti přechodu trhu na cloud computing i spolupráci. Cisco Cloud Partner Program poskytuje „možnosti cloudu“ pro všechny partnery řešení pro komunikaci a spolupráci. Program také umožňuje partnerům rozšířit a růst díky vzájemným vztahům.

Společnost Cisco je oddaná svým partnerům, podporuje partnerskou flexibilitu a povzbuzuje partnery, aby stavěli na svých relativních pozicích.

Doporučené články

Spolupráce v cloudu

Odlište svou společnost a zvyšte hodnotu na trhu spolupráce ještě dnes. (Flash – 2:24 min.)


Další zdroje

Řešení Cisco Hosted Collaboration

Chcete-li přehrát toto vložené video, budete potřebovat nejnovější verzi přehrávače Adobe Flash Player s povolenou funkcí JavaScript.

Stáhnout přehrávač Flash Player

Spolupráce soustředěná na mobilitu

Chcete-li přehrát toto vložené video, budete potřebovat nejnovější verzi přehrávače Adobe Flash Player s povolenou funkcí JavaScript.

Stáhnout přehrávač Flash Player

Plnohodnotné funkce pro spolupráci

Chcete-li přehrát toto vložené video, budete potřebovat nejnovější verzi přehrávače Adobe Flash Player s povolenou funkcí JavaScript.

Stáhnout přehrávač Flash Player

Dovolte nám pomoci