Máte účet?

  •   Personalizovaný obsah
  •   Vaše produkty a podpora

Potřebujete účet?

Vytvořit účet

Cisco a NetApp zjednodušují podnikům využívání cloudové infrastruktury a představují nová řešení pro platformu FlexPod

Praha, 18. července 2018 - Cisco a NetApp představily nové řešení v rámci své platformy FlexPod. Ta kombinuje integrovanou infrastrukturu Cisco UCS s datovými službami NetApp a pomáhá tak organizacím urychlit nasazování aplikací a přechod na hybridní cloud. Zákazníci dnes stále častěji modernizují svá datová centra, a proto nabízí nové řešení Managed Private Cloud snadnější správu a flexibilní přístup k výkonné IT infrastruktuře a aplikacím. Nová konvergovaná infrastruktura FlexPod Datacenter specializovaná pro zdravotnická zařízení je první z řady otestovaných vertikálních řešení.

Podle údajů analytické společnosti IDC dosáhly společnosti Cisco a NetApp díky platformě FlexPod v meziročním srovnání dvouciferného růstu na trhu konvergovaných řešení už pět čtvrtletí v řadě.

Mějte privátní cloud pod palcem

Nové řešení Managed Private Cloud umožňuje zákazníkům provozovat tradiční cloudové modely As‑a-Service ve svých on-premise řešeních. Samotná infrastruktura FlexPod se totiž nachází on‑premise, její správa je však vzdálená, chrání kritická data a podporuje cloudové funkce, které využívají podniky i partneři. Nové řešení Managed Private Cloud bude nabízeno prostřednictvím partnerů společnosti Cisco.

Bezpečná a spolehlivá platforma FlexPod

Nová specializovaná řešení v rámci systému FlexPod představují osvědčenou platformu pro rychlé nasazení klíčových aplikací v odvětvích, která se potýkají se stále rozmanitějšími, dynamickými a distribuovanými daty. Konvergovaná infrastruktura FlexPod Datacenter specializovaná pro zdravotnická zařízení zjednodušuje správu IT infrastruktury, pomáhá zákazníkům rychleji analyzovat data, a tím zlepšit péči o jejich pacienty. Společnosti Cisco a NetApp poskytují svým zákazníkům bezpečnou, spolehlivou a vysoce dostupnou platformu pro jejich nejdůležitější obchodní aplikace tím, že nabízí osvědčené postupy a praktické rady pro snížení rizika a urychlení jejich nasazení. Dodatečná řešení pro další odvětví představí společnosti později v tomto kalendářním roce.

Podpora inovací

FlexPod je platformou, která podporuje inovace a chrání investice i díky nově představeným validovaným designům. Ty byly vydány společně s řešením pro zdravotnická zařízení a správu privátních cloudů v rámci portfolia FlexPod Datacenter a řeší nejnaléhavější potřeby zákazníků. Pro modernizaci IT byla platforma FlexPod aktualizována pro prostředí VMware vSphere a Microsoft Hyper-V, které využívají nejnovější technologie z řešení Cisco UCS, Cisco ACI a úložiště NetApp All Flash FAS. Řešení pro SAP a SAP HANA, která jsou základními stavebními kameny mnoha podniků a poskytovatelů služeb nabízejících model Hana-as-a-Service, byla aktualizována v květnu roku 2018. Společnosti Cisco a NetApp rovněž představily nová řešení pro virtualizaci desktopů (Citrix XenDesktop / XenApp a VMware Horizon View) a Microsoft SQL 2016.

Kontaktní osoby:

Martin Roháček
mediální zástupce, Madison PA
Tel.: +420 775 854 370
E-mail: rohacek@madisonpa.cz

Jakub Hynek
mediální zástupce, Madison PA
Tel.: +420 606 246 215
E-mail: hynek@madisonpa.cz

O Cisco Systems

Cisco, (NASDAQ: CSCO) je celosvětovým technologickým lídrem, který již od roku 1984 pomáhá tomu, aby fungoval internet. Naši zaměstnanci, produkty a partneři pomáhají lidem navazovat bezpečná spojení a již dnes využívat digitální příležitosti zítřka. Další informace naleznete na newsroom.cisco.com nebo nás sledujte na Twitteru na @Cisco.

Cisco a logo Cisco jsou registrované ochranné známky společnosti Cisco Systems, Inc. ve Spojených státech amerických a dalších zemích. Všechny další registrované ochranné známky uvedené v tomto dokumentu jsou majetkem příslušných vlastníků.