Guest

HANNOVER MESSE 2017: Cisco představilo nová řešení pro chytré továrny

Hierarchical Navigation

Praha 4. května 2017 – Společnost Cisco představila na veletrhu HANNOVER MESSE 2017 tři nová řešení pro chytré továrny. Ta jsou součástí jejího portfolia Connected Factory, které nabízí výrobním podnikům všechny funkce potřebné pro projekty spojené s průmyslem 4.0 a internetem věcí. Nově oznámená řešení jsou postavena na softwarově definované architektuře Cisco DNA (Cisco Digital Network Architecture). Továrny se díky ní nemusejí nadále potýkat s omezeními, která s sebou přináší informační sila.

Běžní uživatelé více vnímají využití internetu věcí v souvislosti s chytrými ledničkami či propojenými automobily. V B2B segmentu už ale efekt internetu věcí lze měřit a jeho klíčovým přínosem je generování velkého množství dat. Ta jsou dnes pro firmy klíčová, neboť pomáhají zjistit míru efektivity výroby či pravděpodobnost závady a v reálném čase tak optimalizovat produkci. Společnost Cisco proto na letošním HANNOVER MESSE 2017, největším strojírenském veletrhu na světě, představila hned několik řešení pro chytré továrny.

Nová řešení Connected Factory zahrnují:

  • Standard TSN (Time Sensitive Network) je nyní podporován switchi z rodiny Cisco IE4000: Nový standard chrání data a zajišťuje hladký chod aplikací, které jsou pro firmy kritické. Zákazníci také mají jistotu, že produkty, které si zakoupí dnes, budou kompatibilní i s budoucími aplikacemi.
  • Nástroj Cisco Connected Asset Manager for the Internet of Things Intelligence: Tento nástroj na vizualizaci dat dokáže pracovat s daty z různých zdrojů a propojit je tak napříč informačními sily. Navíc nabízí jednoduchý reporting díky funkci drag and drop v přehledném rozhraní.
  • Řešení Industrial Network Director: Tento systém umožňuje firmám plnou kontrolu nad podnikovou sítí, rychlejší konfiguraci a nižší riziko výpadku. Navíc nabízí funkcionalitu plug‑and‑play, díky které není nutné žádné další manuální nastavení.

Díky širokému technologickému portfoliu společnosti Cisco nabízí řešení Connected Factory jednoduché připojení všech zařízení k síti, nejvyšší míru bezpečnosti i pokročilou analytiku dat.


Kontaktní osoby:

Martin Roháček
mediální zástupce, Madison PA
rohacek@madisonpa.cz
tel.: +420 775 854 370

Jakub Hynek
mediální zástupce, Madison PA
hynek@madisonpa.cz
tel.: +420 606 246 215


O Cisco Systems

Cisco, (NASDAQ: CSCO) je celosvětovým lídrem v oblasti síťových služeb, které mění způsob, jakým se lidé připojují, komunikují mezi sebou a spolupracují.

Informace o společnosti Cisco jsou k dispozici na http://www.cisco.com. Další zprávy lze nalézt na http://newsroom.cisco.com.

Cisco a logo Cisco jsou registrované ochranné známky společnosti Cisco Systems, Inc. ve Spojených státech amerických a dalších zemích. Všechny další registrované ochranné známky uvedené v tomto dokumentu jsou majetkem příslušných vlastníků.

Kontaktujte Cisco

Got Small Business? Go to Cisco Small Business Products