Guest

V Praze proběhla největší ICT konference v České republice: Cisco Connect

Ve dnech 10. a 11. dubna proběhla v pražském hotelu Clarion konference Cisco Connect. Akce, kterou navštívilo více než tisíc účastníků, úspěšně navázala na předchozí třináctiletou tradici konferencí pořádaných pod názvem Cisco Expo. Účastníci se tu seznámili s nejnovějšími trendy v oblasti informačních technologií, mezi hlavní témata letos patřila mobilní řešení a datová centra.

Konference letos proběhla s mottem „Inteligentní sítě pro propojený svět“ a vystoupili během ní zástupci společnosti Cisco a jejích partnerů. Technologické novinky v oblasti mobilních řešení a datových center představil Ivo Němeček, technický ředitel společnosti Cisco ČR. Prostřednictvím videa promluvil k účastníkům také Jiří Devát, generální ředitel Cisco ČR.

Ivo Němeček, technický ředitel Cisco ČR

Ivo Němeček, technický ředitel Cisco ČR

Jiří Devát, generální ředitel Cisco ČR

Jiří Devát, generální ředitel Cisco ČR


Kontaktní osoby:

Jaroslav Tík, mediální zástupce, Madison PA
tik@madisonpa.cz, tel.: +420 775 854 369

Jakub Hynek, mediální zástupce, Madison PA
hynek@madisonpa.cz, tel.: +420 606 246 215

Poznámky pro editory:

O Cisco Systems

Cisco, (NASDAQ: CSCO) je celosvětovým lídrem v oblasti síťových služeb, které mění způsob, jakým se lidé připojují, komunikují mezi sebou a spolupracují.

Informace o společnosti Cisco jsou k dispozici na http://www.cisco.com. Další zprávy lze nalézt na http://newsroom.cisco.com.

Cisco a logo Cisco jsou registrované ochranné známky společnosti Cisco Systems, Inc. ve Spojených státech amerických a dalších zemích. Všechny další registrované ochranné známky uvedené v tomto dokumentu jsou majetkem příslušných vlastníků.

Dovolte nám pomoci

Dovolte nám pomoci

Got Small Business? Go to Cisco Small Business Products