Spolupráce

Služby pro týmovou spolupráci

Dosáhněte vize týmové spolupráce pro svou organizaci

Řešení pro týmovou spolupráci společnosti Cisco zahrnují širokou škálu technologií, včetně koncových bodů pro týmovou spolupráci, konferencí, spolupráce se zákazníky a sjednocené komunikace – to vše s ohledem na mobilitu. Díky pomoci a přehledu, který nabízejí služby Cisco Collaboration Services, může vaše organizace plánovat nové iniciativy a technologie pro týmovou spolupráci, snadné nasazení a správu infrastruktury pro týmovou spolupráci s větší viditelností a schopností reagovat.

  • Slaďte technologická rozhodnutí s obchodními požadavky a objevte hodnotu týmové spolupráce
  • Řiďte náklady, zvyšujte rychlost nasazení a vykazujte rychlou návratnost investic
  • Rychle identifikujte a řešte problémy, a zlepšete tak provozuschopnost a zachovejte hladký chod stávajících procesů
  • Úspěšně integrujte stávající databáze s novými nástroji a platformami pro týmovou spolupráci, a zajistěte jednotné uživatelské prostředí
  • Naučte se řídit změnu tak, aby ona neřídila vás, a odhalte skutečnou hodnotu svého největšího aktiva: svých lidí. (2:04 min)Video

Služby Cisco Services nabízejí komplexní a flexibilní přístup k podpoře vaší firmy v jakékoli fázi vývoje prostředí pro týmovou spolupráci.

Služby pro koncové body pro týmovou spolupráci

Služby pro koncové body pro týmovou spolupráci

Služby Cisco Services nabízejí rozsáhlé portfolio služeb pro týmovou spolupráci a podporují široké spektrum koncových bodů Cisco, od IP telefonů a videokonferencí po webové, mobilní a desktopové klienty.

Další informace
Služby pro konference

Služby pro konference

Od plánování a návrhu po optimalizaci a podporu vám služby Cisco Services pro týmové konference umožní bezproblémové uživatelské prostředí s vysoce kvalitními a škálovatelnými možnostmi webu a videa.

Další informace
Služby pro spolupráci se zákazníky

Služby pro spolupráci se zákazníky

Díky rozsáhlým možnostem plánování a podpory vám služby Cisco Services umožní vytvořit základ pro efektivnější vztahy se zákazníky a lepší služby zákazníkům s integrovaným řešením kontaktních center.

Další informace
Služby pro sjednocenou komunikaci

Služby pro sjednocenou komunikaci

Služby Cisco Services vám umožní lépe spravovat hlasové služby, video, mobilitu a přítomnost, a poskytnout tak vašemu týmu spolehlivé a pokročilé komunikační možnosti bez ohledu na to, kde pracuje.

Další informace

Dovolte nám pomoci