Online Etkileşimlerden Yararlanın

Memnun müşteriler şirketinizin sahip olabileceği en iyi ve en etkili referanslardır. Bu gibi öneriler genellikle yalnızca birden fazla etkileşimden sonra ortaya çıkar, bu da şirketinizin sonraki her alışverişte mükemmel müşteri hizmeti sağlayarak ilk işlemin izinden gitmesi gerektiği anlamına gelir. Bu zorluk müşterilerin sizinle elektronik yolla, telefonla ve şahsen etkileşimde bulunmak için kullanabileceği yollarla daha da artar.

Müşterilerinize başarıyla hizmet vermek için:

  • Ağ altyapınızı kullanarak kendilerine hesaplarıyla ilgili tutarlı, güncel bilgiler sağlayın.
  • Çalışanlara müşteri verilerine gerçek zamanlı erişim sağlayın veya kullanışlı self-servis seçenekleriyle birlikte müşterilerin aynı verilere erişmesini sağlayın.
  • Nerede olduklarından, saatin kaç olduğundan ve ne tür cihaz kullandıklarından bağımsız olarak müşterilerin tercih ettikleri etkileşim yöntemini seçmesine olanak tanıyın.

Üstün bir müşteri deneyimi oluşturan müşteriye dönük iş sistemlerinizi tümleştirerek sadık müşteriler edinin ve yeni müşteriler kazanın.

Özellikler

Radyoloji Uygulaması Müşteri Hizmetlerini Geliştirdi

(PDF - 457 KB)
Büyüyen radyoloji uygulamasının müşteri bakımını iyileştirerek ve müşteri hizmetlerini artırarak maliyetleri nasıl yönettiğini öğrenin.

Video Tercümanlar Hastalara Yardım Ediyor

(PDF – 1,11 MB)
Health Care Interpreter Network'ün doktorların İngilizce konuşmayan hastalarla daha iyi iletişim kurmasına nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.


İlgili Çözümler