Video ile Müşteri Etkileşimini Geliştirme

İhtiyaç duyulduğu zaman ve yerde güncel bilgileri sağlamak müşteri deneyimini dikkat çekici ölçüde geliştirebilir. Bilgileri hızlı bir şekilde ifade etmek için metin ile grafik birleştirildiğinde daha da iyidir. Günümüzün perakendecileri ve finans kurumları, satış noktalarında veya Web'de dijital yönlendirmeler yoluyla pazarlama ve promosyonları müşterilere yöneltmek suretiyle avantaj elde ediyor.

Oluşturulması, saklanması ve güncellenmesi gereken geleneksel fiziksel yönlendirmelerle karşılaştırıldığında, video kullanarak pazarlama programlarının maliyetini azaltabilirsiniz. Müşterilerinizin dijital videoya Web üzerinde veya mağaza içindeki kiosk'lar aracılığıyla istediklerinde erişmesine olanak tanıyarak dijital video oluşturma maliyetini de itfa edebilirsiniz.

Gerçek zamanlı, istendiğinde iletişim için çeşitli cihazlara çeşitli biçimlerde uygulamalar sunan video çözümleri sayesinde müşterilerle, çalışanlarla ve iş ortaklarıyla etkili bir şekilde iletişim kurun. Tümleşik bir çözüm dağıtarak:

  • Ağ trafiği üzerindeki etkisini en aza indirmek için video bant genişliğini düşürebilir,
  • Optimum izlemeyi sağlamak için video önceliğini ve güvenliğini ayarlayabilir,
  • Dağıtık bir kullanıcı tabanına videoyu etkili bir şekilde dağıtabilir,
  • Ağ üzerindeki video varlıklarını yönetebilir ve koruyabilirsiniz.

Özellikler

Dijital Medya Sistemleri Hakkında Bilgi

(Video - 4:05 dakika)
Müşteri hizmetlerinizi geliştirmek, zenginleştirmek ve müşteri memnuniyetini artırmak için dijital medyayı nasıl kullanacağınızı öğrenin.

Gerçek Zamanlı İletişim

(Pod Yayını- 17:13 dakika)
Cisco Digital Media System'ın güvenliği artırmak için ağı ne gibi yeni yöntemlerle kullandığını dinleyin.

İlgili Çözümler