Başlarken
Başlarken

Başlarken

Telepresence'in ne olduğunu ve kuruluşunuzda ya da küçük ölçekli işletmenizde nasıl kullanacağınızı öğrenin.

Avantajlar Müşteriler
Müşteri Dönüşümleri

Müşteri Dönüşümleri

  • Eğitim
  • Finans
  • Sağlık Hizmetleri
  • Diğer Sektörler
Ürünler
Altyapı

Altyapı

  • Uygulamalar
  • Yönetim
Bulut Çözümleri

Bulut Çözümleri

  • Cisco TelePresence Exchange
  • Kamuya Açık Cisco TelePresence Odaları
Servisler
Servisler

Servisler

Cisco'nun ve iş ortaklarının işletmenizin akıllıca yöntemlerle işlemesini nasıl sağladığını öğrenin.

Şimdi Deneyin
Şimdi Deneyin

Şimdi Deneyin

Deneyim, bir sayfadaki sözcüklerden çok daha etkilidir.

  • Topluluğa Katılın
Sağlık, Eğitim, Üretim Sektörü ve Çok Daha Fazlası

Sektörler için Telepresence

Telepresence, hem deneyimlerinizi hem de işlerinizin ele alınma yöntemini değiştirecek bir teknolojidir. Eğitim, sağlık, perakende ve üretim gibi sektörler için dönüşüm, köklü ve çığır açacak bir değişim olabilir. Telepresence’in gücü aracılığıyla tüm dünyadan sektör uzmanları hastane odalarına, sınıflara, üretim hatlarına ve hatta evlere sanal olarak girebilir. Cisco TelePresence sistemleri, sağlık kuruluşlarının kalitesini ve dakikliğini geliştirmesini, eğitim kurumlarının düşünce ufkunu ve kapsamını genişletmesini ya da üretim etkinliğinin artırılmasını sağlayarak çeşitli sektörlerin özel ihtiyaçlarını karşılamak için uyarlanabilir. Telepresence, uzmanların bilgi birikimlerinin daha önce hiç olmadığı gibi aktarılması ve iletilmesi için, kişilerin kilometrelerce uzakta olsalar bile "yanınızda" olmasını mümkün kılarak “yüz yüze olmanın gücünü” sağlar.

Eğitim ve Mesleki Eğitim

Cisco, size özel uzaktan eğitim programınızın ihtiyaçlarına uyacak, uzaktan eğitim ile birlikte verilen çevrimiçi derslere veya Eğitim Yönetim Sisteminizle entegre etmek üzere derslerin arşivlenmesine yönelik telepresence çözümleri sunar.

Sağlık Hizmetleri

Cisco, dünyanın her yerindeki doktorları hastalarla, klinisyenleri hastanelerle ve uzmanları tıp merkezleriyle buluşturuyor. Telepresence, sağlık sektörü yapısında hızla yerleşik hale gelmeye başlamıştır. Bir gün, bir hastanın ihtiyacı olan hizmet sorunsuz bir şekilde her yerde ve her zaman kullanılabilir durumda olacaktır ve Cisco bu yolda ilerlemektedir.

Finans

Dünyanın dört bir yanındaki finans yöneticileri, her gün zaman riski taşıyan yatırım fırsatlarını tartışıyor. Doğru ve hızlı bilgi büyük önem taşıyor. Telepresence, finans hizmetleri veren şirketlerin daha etkili şekilde bilgi paylaşmasını, soruları daha verimli şekilde yanıtlamasını ve daha fazla konumda daha geniş kapsamlı hizmet vermesini sağlıyor.

Üretim

Şirketler, proje ekiplerini ve uzmanları daha sık ve düşük maliyetle bir araya getirerek üretim sürelerini kısaltırken pazara sürüm süresini de azaltıyor. Cisco TelePresence, geliştirme departmanlarının daha hızlı çalışmasına olanak vererek bilgi akışı ve anında geri bildirim imkanının gelişmesine yardımcı oluyor.

Kamu Sektörü

Tüm dünyadaki kamu kuruluşları, karar verme süresini hızlandırmak, çalışanların uzmanlara daha sıklıkla erişmesini sağlamak ve kamu güvenliğine yönelik gerçek zamanlı tedbir almak için görüntülü iletişimi kullanıyor. Kamu sektörü kurumları, etkili ve uzaktan iletişim için günlük ve kritik görevlere yönelik video sistemi kullanımını genişleterek gerçek zamanlı kurumlar olmaya çalışıyor. Cisco, tüm ortamlara ve kamu sektörü uygulama ihtiyaçlarına uyacak ses, video ve web özelliklerini entegre ederek teknolojinin son örneği çözümleri gereksinimlere uygun hale getiriyor.

Diğer Sektörler

Cisco TelePresence ve işbirliği teknolojilerinin kullanım alanları sınırsızdır.

En Beğenilen Telepresence Tweet'leri

Twitter logosu