LinkedInGoogle+
Podziel się:

Warszawa, 19 grudnia 2012 – Cisco Global Support Centre zostało wyróżnione przez Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ) wśród najbardziej znaczących inwestycji zagranicznych w Polsce 2012 roku. Podczas 6 edycji gali dla najbardziej istotnych inwestorów zagranicznych, PAIiIZ uhonorowała Cisco pierwszą nagrodą w kategorii „zatrudnienie”.

Otwarcie w maju 2012 r. Cisco Global Support Center w Krakowie to jedno z najbardziej doniosłych wydarzeń dla firmy w tym roku. Ośrodek Cisco włączony w globalną sieć podobnych centrów, od maja br. świadczy usługi zarówno partnerom, jak i klientom wewnętrznym oraz zewnętrznym. Wspiera też działalność operacyjną firmy, w zakresie finansów i księgowości, HR oraz zaawansowanych usług IT. Cisco Global Support Center w Krakowie należy do sieci ośrodków wsparcia obejmującej swoim zasięgiem wszystkie kontynenty i zajmuje się obsługą klientów firmy Cisco z regionu Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki i Rosji (EMEAR).

Bardzo cieszymy się z wyróżnienia Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych. To dowód uznania dla naszej konsekwencji i zdecydowania w realizacji planów rozwoju w obszarze nowych technologii i jednocześnie umacniania naszej obecności w Polsce. – podsumował Dariusz Fabiszewski , Dyrektor Generalny Cisco Systems Poland.

Wykształcone kadry oraz wysoka jakość kształcenia lokalnych ośrodków akademickich w regionie ma niewątpliwie duży wpływ na sukces Cisco Global Support Center. Z wielką przyjemnością pragnę poinformować, że obok usług wsparcia technicznego dla najnowszych technologii, jesteśmy w trakcie rozbudowy naszego zespołu w nowych obszarach zawodowych, tj. dział finansowy – dodał Michał Ruciński, dyrektor i szef Cisco Global Support Center.


O Cisco

Informacje o firmie Cisco:

Cisco (NASDAQ: CSCO) jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań sieciowych, które zmieniają sposób kontaktowania się ludzi między sobą, komunikacji i współpracy. Więcej informacji na temat Cisco – na stronach http://www.cisco.pl i http://www.cisco.com

Polskie informacje Prasowe firmy znaleźć można na stronie http://www.cisco.com/web/PL/prasa/, natomiast centralny serwis informacyjny znajduje się na http://newsroom.cisco.com

W razie dodatkowych pytań, proszę o kontakt:

Gabriela Mojkowska, Point of View
Tel. 669 518 899; 22 375 65 04;
Email: gm@pov.pl