Sieci znaczą dziś więcej, niż kiedykolwiek wcześniej

Warszawa, 7 listopada 2011 roku - W dniach 17 - 18 listopada 2011r. odbędzie się dziesiąta edycja Cisco EXPO 2011. Przez ostatnie 10 lat konferencja Cisco EXPO stała się największym miejscem spotkań ekspertów zajmujących się rozwiązaniami sieciowymi. Również i w tym roku spodziewamy się, że Cisco EXPO odwiedzi kilkuset uczestników.

Podczas sesji plenarnej oraz seminariów biznesowych i technologicznych partnerzy, klienci oraz pracownicy firmy Cisco podkreślą znaczenie infrastruktury sieciowej jako kompleksowej platformy, która pozwala na połączenie krajowych i międzynarodowych łańcuchów dostaw, jest bazą do wirtualizacji i cloud computingu a ponadto pozwala pracownikom na elastyczną, mobilną i zdalną pracę m.in. w oparciu o rozwiązania wideo.

“Największe zmiany rynkowe - wideo, rozwiązania do współpracy, wirtualizacja oraz cloud computing - mają wspólny mianownik, którym jest sieć. W ostatnich latach systemy informatyczne oraz infrastruktura sieciowa, która je tworzy, stały się punktem krytycznym dla rozwoju i utrzymania przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstw. Podczas konferencji Cisco EXPO 2011 będziemy chcieli pokazać, że profesjonalna infrastruktura sieciowa to klucz do sukcesu współczesnych firm” - powiedział Dariusz Fabiszewski, dyrektor generalny firmy Cisco w Polsce.

Gościem specjalnym Cisco Expo 2011 będzie Rafał Kapler, prezes Narodowego Centrum Sportu, który podczas sesji plenarnej przedstawi prezentację dotyczącą innowacji i rozwiązań wdrożonych na terenie Stadionu Narodowego w Warszawie oraz zaprezentuje w jaki sposób technologia będzie wspierać funkcjonowanie najnowocześniejszej areny w Polsce. Podczas sesji plenarnej wystąpią również Michael Ganser, wiceprezes firmy Cisco odpowiedzialny za region EMEAR Central (Europe, Middle East, Africa and Russia) oraz Dariusz Fabiszewski, dyrektor generalny firmy Cisco w Polsce.

Wzorem lat poprzednich konferencja będzie się składać z sesji plenarnej oraz seminariów poświęconych zagadnieniom biznesowym i technicznym, prowadzonych przez ekspertów w swoich dziedzinach.

Pierwszy dzień konferencji jest przeznaczony na seminaria biznesowe, podczas których zostaną zaprezentowane przykłady wdrożeń w wybranych sektorach: energetycznym, finansowym, publicznym, operatorów telekomunikacyjnych oraz w dużych przedsiębiorstwach. Dzięki nim uczestnicy będą mogli poznać w jaki sposób wybrane firmy budowały swoją przewagę konkurencyjną w oparciu o rozwiązania Cisco.

Drugiego dnia konferencji odbędą się praktyczne sesje techniczne, w których będą uczestniczyć partnerzy oraz pracownicy firmy Cisco. Sesje będą związane tematycznie z każdą z głównych architektur firmy Cisco - Współpraca i Wirtualizacja, Sieci bez Granic, IP NGN.

Ponadto konferencji będzie towarzyszyła wystawa rozwiązań komunikacyjnych i teleinformatycznych Cisco oraz partnerów konferencji m.in. Integrated Solutions (partner platynowy), SeveNet, SOLIDEX, Trecom (złoci partnerzy).

Patronat medialny nad konferencją Cisco EXPO objęli: tygodnik Computerworld oraz miesięcznik Networld.

Konferencja Cisco EXPO 2011 odbędzie się w Ożarowie Mazowieckim w Mazurkas Conference Center.

Szczegóły znajdą Państwo na stronie: www.ciscoexpo.pl

 

Informacje o firmie Cisco:
Cisco (NASDAQ: CSCO) jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań sieciowych, które zmieniają sposób, w jaki ludzie kontaktują się ze sobą, komunikują i współpracują. Więcej informacji na temat Cisco można znaleźć na stronach http://www.cisco.pl i http://www.cisco.com. Polskie informacje prasowe firmy można znaleźć na stronie www.cisco.com.pl/prasa, natomiast centralny serwis informacyjny znajduje się pod adresem http://newsroom.cisco.com.

Dodatkowych informacji udziela:
Joanna Dunin-Kęplicz
Manager
Solski Burson-Marsteller
ul. Krakowskie Przedmieście 47/51
00-071 Warszawa
tel. +48 501 132 395
email: jdunin-keplicz@solskibm.pl
www: www.solskibm.pl