Firma Cisco ogłasza konkurs dla swoich fanów na Facebooku dotyczący cyfrowej rewolucji


Warszawa, 14 czerwca 2011 roku, Firma Cisco organizuje konkurs „Cyfrowa rewolucja trwa. Czy czujesz się jej częścią?" na platformie serwisu Facebook. Konkurs rozpocznie się 14 czerwca i potrwa do 28 czerwca 2011 roku. By wziąć udział w konkursie należy zostać fanem Cisco Poland a następnie, w przygotowanej do tego celu aplikacji konkursowej, obejrzeć dwuminutowy film wideo, dostępny również na YouTube pod adresem: http://www.youtube.com/watch?v=V6KUn9tKNU0 i  odpowiedzieć na pytanie: „Czym dla Ciebie jest cyfrowa rewolucja?"

Osoby biorące udział w konkursie zostaną ocenione przez fanów Cisco Poland, którzy będą mieli możliwość głosowania na zgłoszone do konkursu odpowiedzi na pytanie. Autor z największą liczbą głosów otrzyma w nagrodę kamerę Cisco Filip Mino HD. Ponadto, najciekawsza i najbardziej oryginalna odpowiedź, która wzbudzi zainteresowanie organizatorów konkursu również zostanie nagrodzona kamerą Cisco Filip Mino HD.

Szczegóły są dostępne na stronie: http://csc0.ly/6017R1uJ

Według najnowszych raportów, Facebook ma w Polsce okolo 10 mln realnych użytkownikówi. Jak wynika z ankiety przeprowadzonej przez firmę Cisco w marcu 2011 roku wśród swoich Klientów, aż 40% z nich traktuje media społecznościowe również jako źródło informacji branżowych i biznesowych. Profil Cisco Poland na Facebook'u stał się platformą komunikacji o szkoleniach i konferencjach prowadzonych przez Cisco w całej Polsce. Ponadto informujemy o najnowszych rozwiązaniach z zakresu IT, czy też ciekawostkach ze świata technologicznego.


i Raport: http://interaktywnie.com/biznes/artykuly/raporty-interaktywnie-com/raport-interaktywnie-com-twitter-i-facebook-miazdza-polskie-serwisy-20419

 

Dodatkowych informacji udziela:
Joanna Dunin-Kęplicz
Manager
Solski Burson-Marsteller
ul. Krakowskie Przedmieście 47/51
00-071 Warszawa
tel. +48 501 132 395
email: jdunin-keplicz@solskibm.pl
www: www.solskibm.pl