Dostępne zdalnie aplikacje internetowe wzbogacone o bezpłatne, automatyczne funkcje tworzenia kopii zapasowych i pamięć masową


  • WebEx PCNow oferuje obecnie 5GB sieciowej pamięci masowej bez dodatkowych opłat. Umożliwia to automatyczne tworzenie kopii zapasowych treści przechowywanych na komputerach PC lub Macintosh i daje dostęp do danych i informacji udostępnianych przez Internet (ang. cloud-based)
  • WebEx PCNow zapewnia użytkownikom bezpośredni dostęp do możliwości oferowanych przez sieć, czyli nowych funkcji i opcji sterowania, dzięki czemu wzrasta ich produktywność. Użytkownicy mają swoje pliki zawsze pod ręką. Pliki te są również dostosowane tak, aby umożliwić szybkie przesyłanie i wyświetlanie we wszystkich urządzeniach z dostępem do Internetu.
  • Najważniejsze wnioski wynikające z badań nad zagrożeniami w obrębie przedsiębiorstwa:
  • WebEx PCNow, oferowana przez Cisco usługa zdalnego dostępu do komputera, zapewnia klientom stałą łączność i ciągłą ochronę danych, nawet wtedy, gdy ich komputery pozostają wyłączone lub niepodłączone do Internetu.
  • Możliwości rozwiązania WebEx PCNow jako narzędzia pracy w trybie ad hoc zostały rozszerzone dzięki zainstalowaniu zdalnego agenta. Klienci mają teraz możliwość skonfigurowania swoich komputerów tak, aby umożliwić zdalny dostęp do swojego konta za pośrednictwem innej osoby.
  • Nowa wersja rozwiązania WebEx PCNow jest wyposażona w ulepszony interfejs użytkownika, który oferuje użytkownikom więcej wyświetlanych w trakcie pracy informacji i jest bardziej przejrzysty, dzięki czemu nawigowanie staje się łatwiejsze. Klienci mogą korzystać ze zintegrowanego dostępu do zgromadzonych w pamięci masowej plików poprzez jeden interfejs użytkownika.
  • WebEx PCNow daje użytkownikom dostęp do komputera zdalnego, w tym do pulpitu, aplikacji, plików oraz funkcji sieciowych. Możliwości korzystania z tych elementów nie różnią się niczym od tych uzyskiwanych w sytuacji fizycznego dostępu do komputera, pozwalają natomiast uniknąć konieczności przychodzenia do biura.

Lori Anne Carr, wiceprezes Titan Farms

„WebEx PCNow to wygodne i łatwe w obsłudze narzędzie. Możliwość zobaczenia dokładnie tego samego ekranu komputera, którego używam w pracy, a nie tylko dostępu do żądanych plików, daje duży komfort. Rozwiązanie zdecydowanie ułatwia mi zachowanie równowagi między życiem prywatnym a pracą zawodową."


Dodatkowych informacji udziela:

Joanna Dunin-Kęplicz
Senior Account Manager
Solski Burson-Marsteller
UI. Krakowskie Przedmieście 47/51
00-071 Warszawa
Tel. +48 501 132 395
Email: jdunin-keplicz@solskibm.pl
Web: www.solskibm.pl