Cisco rozpoczyna cykl spotkań z partnerami biznesowymi Commercial Channel Advisory Board

Warszawa, 3 lipca 2007 roku - Cisco rozpoczęło cykl spotkań Commercial Channel Advisory Board (CCAB), adresowanych do partnerów biznesowych firmy w Polsce. Celem spotkań jest poznanie oczekiwań Klientów oraz konsultacja inicjatyw Cisco kierowanych do rynków, na których działają ich uczestnicy.

Pierwsze z cyklu spotkań CCAB odbyło się w dniach 30 i 31 maja w Warszawie, w siedzibie polskiego oddziału firmy Cisco. Gośćmi specjalnymi byli przedstawiciele Cisco Systems z regionu Emerging Markets: Ricardo Moreno, odpowiedzialny za współpracę z partnerami, Joe Diodati, odpowiedzialny za strategię na rynku Commercial (firmy zatrudniające poniżej 1000 pracowników) oraz Dave O'Callaghan odpowiedzialny za dystrybucję

"Bezpośrednia współpraca i wymiana doświadczeń z partnerami powinna być podstawą funkcjonowania każdej firmy, zwłaszcza jeśli obszar jej działania związany jest z nowoczesnymi technologiami. Chcemy poznać oczekiwania oraz zrozumieć potrzeby i strategie naszych partnerów w procesie budowania rozwiązań, serwisów i programów skierowanych do rynków Commercial" - powiedział Marcin Chudak z firmy Cisco. "Jesteśmy przekonani, że systematyczne spotkania z naszymi partnerami pozwolą nam jeszcze lepiej dostosować nasze inicjatywy do oczekiwań rynku małych i średnich przedsiębiorstw" - dodał Marcin Chudak.

Spotkania z cyklu CCAB podzielone są na dwa bloki tematyczne, związane z wielkością klientów, z którymi pracują partnerzy Cisco. Pierwszy związany jest ze strategiami, technologiami i programami dla przedsiębiorstw z sektora średnich przedsiębiorstw, drugi dla małych przedsiębiorstw. Kolejne spotkanie odbędzie się w listopadzie 2007 roku.

Informacje o firmie Cisco

Cisco jest dostawcą sprzętu i oprogramowania do budowy sieci teleinformatycznych i telekomunikacyjnych dla przedsiębiorstw, administracji publicznej, operatorów telekomunikacyjnych oraz provider'ów internetowych. Wśród czołowych rozwiązań firmy znajdują się systemy zaawansowanego routingu i switchingu, transmisj i głosu, danych oraz obrazu w sieciach IP, zaawansowane systemy zabezpieczeń a także rozwiązania dla centrów przetwarzania danych o wysokiej niezawodności.

Więcej informacji o firmie można znaleźć pod adresem: www.cisco.pl

Dodatkowych informacji udziela:

Joanna Dunin-Kęplicz
Dział Nowych Technologii
Sigma International
Tel. : /22/ 628 05 93 wew. 244
Tel. Kom. : /+48/ 501 132 395
joanna.dunin-keplicz@sigma.com.pl
www.sigma.com.pl