Warszawa, 18 kwietnia 2007 roku - Firma Surfland Systemy Komputerowe S.A. z Wrocławia otrzymała specjalizację w zakresie rozwiązań sieciowych - Cisco Express Foundation

"Celem programu certyfikacji i specjalizacji partnerów jest budowanie kompetencji w zakresie wykorzystywania nowoczesnych rozwiązań sieciowych oraz wspieranie rozwoju korzystnych, długoterminowych związków z klientami" - powiedział Paweł Malak, dyrektor generalny Cisco Poland. "Analitycy zajmujący się rynkiem informatycznym zgadzają się, że w obrębie samej sieci nastąpi jeszcze wiele zmian, włączając w to konieczność skalowania i optymalizacji rozwiązań sieciowych oraz przygotowanie sieci do adaptacji nowych rozwiązań i usług. Firma Surfland Systemy Komputerowe S.A. uzyskała specjalizację Cisco Express Foundation, która potwierdza wysokie kwalifikacje i możliwości firmy w zakresie rozwoju i wdrażania nowych rozwiązań sieciowych".

Uzyskanie przez partnera specjalizacji Cisco Express Foundation poświadcza wysoki poziom wiedzy oraz doświadczenia w projektowaniu, sprzedaży, instalacji i wspieraniu kompleksowych rozwiązań z obszaru systemów infrastruktury sieciowej. Specjalizacja Cisco integruje podstawowe obszary technologii sieciowych: routing, switching, sieci bezprzewodowe i produkty związane z bezpieczeństwem. Egzaminy związane ze specjalizacją Cisco Express Foundation w firmie Surfland musiały zdać trzy osoby: dwóch inżynierów i osoba zajmująca się sprzedażą rozwiązań. Przyznany certyfikat zwiększa także wiarygodność firmy wśród potencjalnych klientów.

"Nasza firma wiąże swoją przyszłość biznesową z liderem w technologii rozwiązań sieciowych, jakim jest Cisco. Jesteśmy przekonani, że w najbliższych latach rynek zaawansowanych rozwiązań sieciowych będzie dynamicznie rósł, a my chcemy być na nim znaczącym graczem. To oczywiste, że zależy nam na ciągłym rozwoju naszych kompetencji i zapewnieniu klientom profesjonalnej obsługi, czego efektem jest uzyskanie specjalizacji Cisco Express Foundation" - powiedział Robert Pernak, wiceprezes zarządu w firmie Surfland Systemy Komputerowe S.A.

Listę certyfikowanych partnerów Cisco można znaleźć pod adresem: http://tools.cisco.com/WWChannels/LOCATR/jsp/partner_locator.jsp.

Więcej informacji na temat specjalizacji Cisco można znaleźć pod adresem

O firmie Cisco

Cisco jest dostawcą sprzętu i oprogramowania do budowy sieci teleinformatycznych i telekomunikacyjnych dla przedsiębiorstw, administracji publicznej, operatorów telekomunikacyjnych oraz provider'ów internetowych. Wśród czołowych rozwiązań firmy znajdują się systemy zaawansowanego routingu i switchingu, transmisji głosu, danych oraz obrazu w sieciach IP, zaawansowane systemy zabezpieczeń a także rozwiązania dla centrów przetwarzania danych o wysokiej niezawodności.

Więcej informacji o firmie można znaleźć pod adresem: www.cisco.pl

Dodatkowych informacji udziela:

Joanna Dunin-Kęplicz
Dział Nowych Technologii
Sigma International
Tel. : /22/ 628 05 93 wew. 244
Tel. Kom. : /+48/ 501 132 395
joanna.dunin-keplicz@sigma.com.pl