Jacek Chmielecki nowym Channel Business Development Manager w EMEA Cisco Systems

Warszawa, 5 kwietnia 2006 r. - Jacek Chmielecki objął stanowisko Chanel Business Development Manager w Cisco Systems na region EMEA. Jest odpowiedzialny za wdrażanie działań, które pozwolą na bardziej efektywne wykorzystanie potencjału wzrostowego poszczególnych rynków. Do jego obowiązków będzie również należał rozwój sieci partnerskiej i zapewnienie wzrostu satysfakcji biznesowej poszczególnych firm współpracujących z Cisco Systems. Chmielecki pracuje w Cisco Systems od sześciu lat.

Jacek Chmielecki

Celem działań jest właściwy dobór struktur kanału sprzedaży przy jednoczesnym maksymalnym wykorzystaniu możliwości wzrostowych rynków i umożliwieniu rozwoju firmom partnerskim. Jacek Chmielecki prowadzi przedsięwzięcie w czterech krajach Europy Zachodniej, pięciu krajach Europy Środkowej i Wschodniej oraz na obszarze Bliskiego Wschodu i w Afryce.

"Kanał partnerski z punktu widzenia każdej firmy jest niezwykle ważny. To właśnie wiedza i doświadczenie partnerów wspiera sprzedaż producenta. Dlatego dążymy do tego, aby współpraca była maksymalnie satysfakcjonująca dla obu stron. Zrobimy wszystko, aby nasi partnerzy dzięki wsparciu i pomocy z naszej strony, mogli stawiać czoło kolejnym wyzwaniom i efektywnie korzystać z możliwości, jakie daje rynek." - mówi Jacek Chmielecki.

Chmielecki jest związany z Cisco Systems od sześciu lat, gdzie rozpoczął pracę na stanowisku Account Managera w dziale współpracy partnerskiej. W latach 2003 - 2005 był odpowiedzialny za rozwój kanału sprzedaży w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Wcześniej pracował w American Power Conversion oraz Budimex Soft S.A.

Jacek Chmielecki ma 37 lat. Jest absolwentem Wydziału Informatyki Politechniki Łódzkiej oraz Uniwersytetu w Leicester, gdzie ukończył Zastosowania Informatyki w Biznesie. Posiada także dyplom MBA z zakresu Zarządzania i Marketingu Thames Valley University. Fascynuje go narciarstwo, żeglarstwo oraz nurkowanie. Jest żonaty i ma trzech synów.

Cisco Systems

Cisco Systems jest dostawcą sprzętu i oprogramowania do budowy sieci teleinformatycznych i telekomunikacyjnych dedykowanych dla przedsiębiorstw, administracji publicznej, operatorów telekomunikacyjnych oraz provider'ów internetowych. Wśród czołowych rozwiązań firmy znajdują się systemy zaawansowanego routingu i switchingu, transmisji głosu, danych oraz obrazu w sieciach IP, zaawansowane systemy zabezpieczeń a także rozwiązania dla centrów przetwarzania danych o wysokiej niezawodności. Więcej informacji o firmie można znaleźć pod adresem: www.cisco.pl

Kliknij tutaj, aby pobrać zdjęcie w jakości umozliwiającej zastosowanie w druku.

Dodatkowych informacji udzielają:

Magda Majewska
Technologies Dept.
Rowland Communications
Tel.: /22/ 593 91 00
Tel.kom. /+ 48/ 607 448 666
m.majewska@rowland.pl

Edyta Bardzinska
Technologies Dept.
Rowland Communications
Tel.kom. /+ 48/ 607 566 585
e.bardzinska@rowland.pl