סיסקו מציגה את דור הנתבים הבא

סיסקו ממשיכה בהרחבת סל הפתרונות לארכיטקטורת Borderless Networks ומציגה את הדור הבא של משפחת נתבי השירותים המשולבים
הנתבים החדשים מסייעים לעסקים להשתמש בטכנולוגיות וידאו ולהטמיע שירותים מתקדמים נוספים תוך הגברת ביצועים השגת חיסכון רב בעלויות וקלות תפעולית

סיסקו הכריזה היום(יום ג', 20.10) על הדור השני של נתב השירותים המשולבים, ה-ISR G2,כחלק מאסטרטגיית ארכיטקטורת ה-Borderless Networks של החברה. הנתב החדש מספק פתרונות להתמודדות עם צרכי מחשוב מגוונים המשמשים צוותי עבודה המרוחקים זה מזה גיאוגרפית. נתב ה- ISR G2 מסייע לעסקים ולספקי שירות להגדיל ולפשט את היקף האספקה של שירותי הרשת העסקיים, כגון ווידאו ויישומים שיתופיים בסניפים שונים.

סיסקו נחשבת למובילה עולמית בתחום הנתבים, ומחזיקה בנתח השוק העומד על כ- 84% בתחום ה- Enterprise Routing. הנתב החדש משלים ומתמזג בפועל בארכיטקטורת ה- Borderless Networks של סיסקו, המאפשרת שילוב טכנולוגיות ניתוב, מיתוג, אלחוט ואבטחה של החברה בתשתית רשת הדוקה יותר באמצעותה יכולים עסקים להגביר את השימוש בווידאו, ביישומים שיתופיים ובשירותים מרושתים אחרים באופן יעיל יותר.כך, יכולים מנהלי טכנולוגיות מידע לנהל ולבקר רשתות תוך חיזוק הסינרגיה בין משתמשים, מכשירי קצה, יישומים ותהליכים עסקיים.

הנתב החדש ISR G2 הינו בעל ביצועים העולים פי חמישה על אלו של קודמו, ה-ISR של סיסקו, הנתב הנפוץ ביותר בתעשייה אשר נמכר ביותר מ-7 מיליון יחידות מאז הושק בשנת 2004. משפחת מוצרי ה-ISR G2 של סיסקו מכילה מגוון רחב של נתבים המיועדים לספק באופן בטוח וחסכוני, מגוון שירותים ויישומים אם מתוך המשרד הווירטואלי ואם בסניפים של חברות בכדי להבטיח ניידות, לאפשר יישם מערכות שיתוף (collaboration) וכן להרחיב את השימוש בשירותים עתירי מדיה כגון Cisco Telepresence.

משפחת מוצרי ה-ISR G2 של סיסקו כוללת את נתבי השירותים המשולבים מסדרה 3900, 2900 וסדרה 1900. בנוסף, באמצעות טכנולוגיית התוכנה החדשה של הנתבים, מתאפשרים שירותי אבטחה, טלפוניה, וידאו, ניהול ו-IP משופרים התורמים לחוויית משתמש רציפה ולשיפור ביעילות תפעולית. בנוסף, טכנולוגיית ה- Medianet הכלולה בנתבים מאפשרת לעסקים לספק שירותים מתקדמים ולשפר את יכולתם וביצועיהם של יישומים עתירי מדיה.

חשוב להדגיש כי ארכיטקטורת ה-Borderless Networks של סיסקו, עליה מבוסס נתב ה- ,ISR G2 מספקת אפשרויות מעשיות לחסכון בעלויות וניהול יעיל של הארגון. טכנולוגיית EnergyWise של סיסקו מאפשרת לארגונים לנהל טוב יותר את צריכת החשמל והעלויות שלהם באמצעות שליטה ובקרות מבוססות מדיניות, וכן ה-ISR G2 מכיל פתרון המפריד בין חומרה ותוכנה המאפשר אספקה, הפעלה וניהול של שירותים מרחוק. כך, יכולים עסקים לספק שירותים באופן דינאמי לסניפים השונים ללא צורך בתמיכה בשטח הגוררת עלויות גבוהות.

לדברי ליאור גולדגרבר מנהל הנדסת מערכות בסיסקו ישראל:” הדור החדש של נתבים מרובי שירותים של סיסקו מאפשר חווית רשת חוצת גבולות באמצעות שירותים וירטואליים, יכולות ווידאו חדשות ומצוינות תפעולית. לסיסקו היסטוריה ארוכה של חדשנות בתחום הרשתות ואנו ממשיכים להביא ללקוחותינו את בשורות העתיד בתחום. נתב ה- ISR G2 מגדיל באופן משמעותי את יכולותיו הטכנולוגיות של הארגון , תוך שמירה על עלות תפעולית זולה יותר, וגמישות ביישום.“


לפרטים נוספים: צפנת פריזנט 0528000304