סיסקו ובזק בינלאומי חוברות לפרויקט אינטגרציה משותף בחברת כלל תיירות

ישדרגו ויטמיעו את רשת התקשורת החדשה בדיזנהויז
במסגרתו של פרויקט רחב היקף אשר ביצעה חברת התיירות כלל תיירות שודרגה רשת תקשורת חדשה מתוצרת סיסקו בשיתוף חברת בזק בינלאומי * שווי הפרויקט נאמד בכ-300 אלף דולרים

חברת התיירות המובילה "כלל תיירות" שבין חברותיה נמנות החברות "דיזנהאוז" , מקבוצת "דיזנהאוז יוניתורס" ו"דיזנהאוז סיטונאות ותעופה" בחרה בסיסקו ובבזק בינלאומי להוביל את פרויקט השדרוג וההטמעה של רשת התקשורת החדשה בארגון.

הפרויקט הינו פרויקט אינטגרציה רחב היקף, אשר שוויו נאמד בכ- 300 אלף דולרים, והוא כולל את שדרוגה של רשת התקשורת בחברה והטמעתה של רשת תקשורת חדשה ומתקדמת מתוצרת סיסקו. ציוד התקשורת בחברה, מתוצרת נורטל, הוחלף בציוד חדשני הכולל מתגי ליבה מודולאריים מסדרת 6500 ומתגי access ממשפחת ה 3560.

הפתרון הכולל שהוטמע ב"כלל תיירות" מבוסס על טכנולוגיה חדישה אשר הושקה על ידי סיסקו לא מכבר- טכנולוגיית ה VSS- (Virtual switch system). טכנולוגיה זו מעניקה יכולות שרידות וניהול, מהגבוהות הקיימות בשוק וכן היא מאפשרת לחברה מוכנות מלאה בהטמעתן של טכנולוגיות חדישות בעתיד, כדוגמת טכנולוגיות קול ווידאו.

לדבריו של שלומי כהן, מהנדס מערכות מסיסקו: "הפתרון החדיש אשר יוטמע ב"כלל תיירות", עתיד להעניק לחברה גמישות תפעולית וחוזק תקשורתי וטכנולוגי. פתרון זה, מהמתקדמים הקיימים בשוק, עתיד לשמש כפלטפורמה יעילה להטמעתן של טכנולוגיות נוספות בחברה מבלי שזו תאלץ להחליף את רשת התקשורת שלה בעתיד".

דן זיצ'ק, סמנכ"ל פתרונות לעסקים בבזק בינלאומי :"אנו שמחים על הבחירה בנו להוביל את האינטגרציה בפרויקט תקשורת חשוב זה. אין לי ספק כי השילוב של רשת התקשורת החדשה תחת היישום שלנו יהווה יתרון טכנולוגי משמעותי בצד הלקוח".

אלי וידבסקיCIO של חברת "כלל תיירות" מאמין כי:" עבור חברות מובילות במשק, ובמיוחד חברות כ"כלל תיירות" והחברות הבנות של הקבוצה להן דרושה גמישות מרבית בתפעול היום יומי, קיימת חשיבות אסטרטגית, ראשונה במעלה, בהישענות על רשת תקשורת וציוד תקשורת מובילים. אנו מאמינים כי הישענות על הציוד המתקדם מבית סיסקו והביטחון ביישום הפרויקט מצד בזק בינלאומי, יאפשר מענה תפעולי וניהולי יעיל, באמצעותו נמשיך להוביל את שוק התיירות בישראל".


אודות כלל תיירות:

חברת "כלל תיירות" בע"מ הינה חלק מקבוצת "איי.די.בי" והיא החברה המובילה בתחום הנסיעות והתיירות בארץ. החברה מעסיקה כ - 600 עובדים והיקף המכירות שלה בשנת 2008 עמד על כ - 420 מיליון דולר. החברה מעניקה מגוון רחב של שירותים בכל תחומי התיירות; תיירות יוצאת ותיירות נכנסת, כנסים ואירועים; מקומיים ובינלאומיים תיירות פנים ושרותי תעופה. יתרונה של החברה הוא במבנה הארגוני היעיל שלה, בשרות המקצועי, האמין, האדיב והאישי של עובדיה - 24 שעות ביממה ובכוח הקנייה והמיקוח שלה בפריסה עולמית.


לפרטים נוספים: צפנת פריזנט 0528000304