סיסקו מכריזה על מהפכה בשוק ה- Data Center

בהכרזה בעלת משמעות אסטרטגית חשפה חברת סיסקו שילוב תכונות ייחודי המעמיק את אחיזתה בשוק ה- Data center * המוצר החדש יאגד מערכות מחשוב מתקדמות לצד אמצעי ניהול בולטים העתידים לסייע משמעותית לגמישות העסקית של חברות * המערכת תוצע ללקוחות החברה החל מהרבעון השני של שנת 2009

בהכרזה דרמטית, חשפה אמש חברת סיסקו את מערכת המחשוב האחודה לסביבת ה- Data center . במסגרתה של ההכרזה, שהינה בעלת חשיבות אסטרטגית לפעילותה של החברה, חשפה סיסקו את ארכיטקטורת מרכז הנתונים המאוחד ((Unified computing system, הכוללת שירותים חדשניים ומערכת פתוחה במסגרתה ניתן לפתח מרכזי מידע ולממש את מלוא עוצמת הוירטואליזציה. ארכיטקטורה חדשנית זו מאחדת מחשוב, רישות, ויכולות וירטואליזציה מתקדמות.

מערכת המחשוב האחודה של סיסקו ((Unified computing system הינה פיתוח ייחודי לשוק ה- .Data center באמצעות מערכת זו יכולים הלקוחות לנצל את מלוא היתרונות הטכנולוגיים והעסקיים הטמונים בעולם הוירטואליזציה

יתרונה הבולט של המערכת הינו בשילובם של להבי Cisco UCS B-Series המבוססים על משפחות מעבדי Intel® Nehalem העתידיים. המעבדים מציעים טכנולוגיית זיכרון מורחב, מוגנת פטנט, לתמיכה ביישומים "כבדים"או לחילופין בכמות גדולה של Virtual Machines לשרת. בנוסף, מערכת המחשוב המאוחד של סיסקו מספקת בסיס רשת המאחד שלוש רשתות נפרדות: LAN, SAN ורשתות מחשוב מתקדמות. איחוד זה מפחית עלויות תוך צמצום מספר מתאמי הרשת, המתגים, הכבלים והורדת דרישות החשמל וקירור. כאמור, מערכת המחשוב המאוחד חושפת את מלוא פוטנציאל הוירטואליזציה על ידי שיפור יכולת השדרוג, הביצועים והבקרה התפעולית בסביבות וירטואליות וכן מאפשרת גישה מאוחדת לרשתות SAN.

המערכת של סיסקו מנוהלת כיחידה אחת, באמצעות ה- Cisco UCS Manager המציע ממשק משתמש גראפי אינטואיטיבי (GUI), ממשק שורת פקודה (CLI) וממשק תכנון יישומים (API) יציב לניהול כל התצורות ותפעולה של המערכת. ה-UCS Manager של סיסקו מסייע בשיפור יעילות צוות מערכות המידע וכן מאפשר למנהלי מערכות מידע לפעול בשיתוף לשם הגדרת פרופילי השרות ליישומים השונים.

יתרונה הבולט של המערכת ניכר ביכולתה להפחית משמעותית בעלויות החשמל והקירור ועלויות התפעול. בנוסף ביכולתה לסייע אקטיבית בשיפור הגמישות העסקית, על ידי צמצום כלל עלות הבעלות באמצעות הפחתה של עד 20% בהוצאות הון ועד 30% בהוצאות תפעוליות. כמו כן , יכולתה לשפר את יכולת אספקת היישומים בתוך דקות במקום בתוך ימים, מאפשרת שדרוג פשוט ללא מורכבויות נוספות.

הכרזה זו של סיסקו הינה בעלת חשיבות אסטרטגית לפעילותה של החברה בשוק ה - Data Center. כמו כן מודל השירותים המאוחדים של סיסקו מאפשר לשותפיה העסקיים של החברה אספקת מענה רחב יותר ומקיף לכלל לקוחותיה בסביבות ה - Data Center.
מערכת המחשוב המאוחד של סיסקו והשירותים הנלווים עתידים להיות מוצעים ללקוחות החברה, החל מהרבעון השני של 2009.

" ההכרזה הינה בעלת משמעות מהותית ואסטרטגית לפעילותה של סיסקו" אומרת בינה רזינובסקי, מנכ"ל סיסקו ישראל, "המערכת האחודה של סיסקו מאפשרת גמישות מרבית לעסקים בעלי מעוף. גמישות זו, לצד היכולת שמקנה המערכת בצמצום משמעותי של עלויות הבעלות תאפשר לעסקים המשתמשים במערכת יכולת לצמיחה עסקית תוך תמיכה טכנולוגית מהמעלה הראשונה".

לדברי ליאור גולדגרבר, מנהל הנדסת מערכות בסיסקו ישראל: "סיסקו מציבה בפני לקוחותיה מערכת חדישה המהווה את הדור הבא בתחום ה- Data center. המערכת עתידה להביא למהפכה בתחום ניהול מרכזי הנתונים על ידי אספקת פתרון כולל אשר יסייע משמעותית בניהול יעיל, תוך שימת לב מרבית לחסכון בעלויות ושמירה על סביבת עבודה "ירוקה".


לפרטים נוספים: צפנת פריזנט 0528000304