19 יולי 2010

לראשונה בישראל - ההסמכה הגבוהה ביותר בתחום רשתות התקשורת הוענקה לאריה ויינר מסיסקו ישראל

אריה ויינר, ארכיטקט רשת בתחום ה-Advanced Services, מסיסקו ישראל, סיים לאחרונה בהצלחה את הסמכת Cisco Certified Design Expert) CCDE)- ההסמכה הגבוהה ביותר בתחום רשתות התקשורת. ההסמכה היוקרתית מעניקה קרדיטציה למהנדסי רשת העוסקים בתכנון רשתות IP ברמה הגבוהה ביותר, והיא מוענקת לקבוצה מצומצמת של מהנדסים בעלי מומחיות ייחודית.

ההסמכה מתקיימת אחת לשלושה חודשים במספר מצומצם של מרכזי בחינה ברחבי העולם, ובסופה- בחינה עיונית ומעשית. קבלת ההסמכה מותנית בבחינת יכולות תכנון הרשת של המועמד במגוון רחב של טכנולוגיות, תוך התמודדות עם דרישות טכניות ועסקיות מגוונות על סמך ניסיון אשר נצבר במשך שנים.

ההסמכה מקנה הכרה עולמית וממצבת את מהנדס הרשת אשר צלח אותה, כמומחה עולמי בתחום ארכיטקטורת רשתות התקשורת. סיסקו מכירה בכך שהצרכים הארכיטקטוניים של רשתות גלובאליות הולכים והופכים מורכבים יותר ויותר. על כן, במסגרת ההסמכה מוענקת שימת לב לעקרונות עיצוב ותכנון רשתות תקשורת, בדגש על היכולת לתמוך ולעצב רשתות תקשורת בארגונים גלובאליים, תוך התחשבות והתאמה של הצרכים העסקיים לפתרונות הטכנולוגיים והטכניים.

עד כה הוענקה ההסמכה היוקרתית רק לכ- 30 מהנדסים ברחבי העולם. ההסמכה שהוענקה לאריה ויינר מסיסקו הינה ההסמכה הראשונה בישראל. לויינר, אשר מחזיק גם בהסמכת CCIE בתחום האינטרנט, כ-17 שנות ניסיון בתחום תקשורת הנתונים, מתוכן כחמש שנות ניסיון בסיסקו. בעבודתו כארכיטקט רשת בתחום ה- Advanced Services , מרכז ויינר את העבודה מול לקוחות אסטרטגיים הנמנים על סקטור ספקי השירותים באזור אגן הים התיכון (ישראל יוון, קפריסין, ספרד, פורטוגל, איטליה ועוד).

אודות סיסקו

חברת סיסקו הינה החברה המובילה בעולם בתחום רשתות התקשורת ובתחום האינטרנט, היקף מכירותיה נע סביב 36 מיליארד דולר בשנה. החברה מעסיקה ברחבי העולם למעלה מ- 70 אלף עובדים והיא מתפרשת על פני כ-200 מדינות ברחבי העולם.

סיסקו ישראל נוסדה לפני למעלה מ- 10 שנים ומעסיקה מאות עובדים. מרכז הפיתוח הישראלי הינו אחד ממרכזי הפיתוח הגדולים של החברה מחוץ לארה"ב העוסק בפיתוח טכנולוגיות מתקדמות למוצרי הדגל של החברה במגוון של תחומים. אתר המכירות הישראלי מספק את מוצרי החברה והטכנולוגיות המתקדמות למגוון חברות במשק הישראלי, וכן אמון על הפיתוח העסקי והאסטרטגי אל מול לקוחות החברה והשותפים העסקיים.


בואו לפגוש אותנו בפייסבוק: http://www.facebook.com/CiscoIsrael


עקבו אחרינו גם בטוויטר: http://twitter.com/CiscoIsraelלפרטים נוספים: צפנת פריזנט 052-8000304