19 יולי 2010

FLIP - לראשונה מצלמת סיסקו בישראל

סיסקו ישראל השיקה השבוע בישראל את מצלמת ה- Flip, הנחשבת לאחד מן החידושים המובילים בתחום צילום הוידאו וכבר הוכתרה כמי שהצליחה לשנות את הרגלי הצילום ברחבי העולם. המצלמה נמצאת מזה מספר שנים בראש דירוגי המכירות בתחום הוידאו בארה"ב.

מצלמת ה- Flip משווקת בישראל בלעדית באמצעות טק דטה. מדובר במצלמת וידאו באיכות HD הנתמכת בתוכנה ייעודית לעריכה ושיתוף קבצים. המצלמה יכולה להתחבר לכל מחשב ולכל מכשיר טכנולוגי בחיבור USB אינטגראלי, ללא כבלים, ללא העברת כרטיסי הזיכרון ממכשיר אחד לאחר וללא שימוש בתוכנות צילום. התוכנה, הנטענת אוטומטית מהמכשיר למחשב, מאפשרת בלחיצת כפתור בודדת להעביר קבצים לרשת האינטרנט, ובכלל זאת לאתרי הרשתות החברתיות (פייסבוק, מייספייס ועוד) ואתרי שיתוף קבצים דוגמת יוטיוב, וכן מאפשרת לצפות בסרטים ובתמונות דרך האייפון. כך, במקום "להוריד" קבצים מהמצלמה למחשב בתהליך מייגע ניתן בקלות לצלם, לחבר בין המצלמה למחשב, להעביר קבצים ולחלוק בהם, תוך שמירה על איכות גבוהה (HD) של הקובץ המצולם.

המצלמה קלה ביותר (100 גרם), מאפשרת כ- 240 דקות צילום ומחירה לצרכן נע בטווח המחירים 800- 1299 ₪.

השקת המצלמה בישראל מתרחשת בימים אלו כחלק מהדגש הניתן לנושא הוידאו והחידושים האחרונים של סיסקו בתחום . אסטרטגיה זו כוללת בין היתר את רכישת חברת טנדברג המובילה בשוק בתחום פתרונות ועידות וידאו וכמובן ההכרזה הדרמטית האחרונה על מחשב הטבלט האירגוני של סיסקו ה- Cius (מבוטא See-Us). ה-Cius יכול לשמש עובדים לשיפור התפוקה הן במשרד והן מחוצה לו באמצעות יכולות וידאו HD והתממשקות לאפליקציות הארגוניות ע"ב טכנולוגיית VDI.ה -Cius הוא למעשה פתרון חדש המשלב בין העולם הצרכני (consumer) לעולם העיסקי-אירגוני מתוך ההבנה של סיסקו שיש לממשק בין 2 עולמות אלו. בהתאם, הקימה סיסקו יחידה אסטרטגית אירגונית הנקראת Prosumer, קיצור של Proffesional Consumer.

המצלמה פותחה בחברת FLIP, שנרכשה על ידי סיסקו העולמית בשנת 2008 בשווי של כ- 600 מיליון דולר, כחלק ממהלך אסטרטגי של סיסקו להפוך את השימוש בוידיאו לנגיש ופשוט למשתמשים ביתיים ועסקיים. כחלק מחזונה של סיסקו "לשנות את הדרך בה אנו עובדים, חיים, משחקים ולומדים", משקיעה סיסקו משאבים טכנולוגיים רבים בהאחדת העולמות האמורים.

תמונה: מצלמת FLIP

בועז מעוז, מנכ"ל סיסקו ישראל: "ההשקה של Flip בישראל הינה נדבך אחד בחזונה של סיסקו בתחום הוידאו ההולך וצובר תאוצה. ייחודה של Flip הוא לא רק בנוחות השימוש שבה אלא גם ביכולת לקשר בין העולם הפרטי לעולם הארגוני. באמצעות איכות ה HD הגבוהה ניתן ליצור סרטוני הדרכה והעברת מסרים ע"ג פורטלים ארגוניים מאובטחים בדומה לאתרי השיתוף המוכרים".

אילן סעד, מנכ"ל טק דטה, המשווקת הבלעדית בישראל של Flip: "ההפצה של Flip בישראל הינה בין הראשונות בעולם מחוץ לארה"ב וקנדה, דבר המחזק את הביטחון של סיסקו העולמית בשוק הישראלי, הן בשוק הקמעונאי והן בשוק העסקי. ואנו כחברת ההפצה המובילה של סיסקו בישראל גאים לשווק את אחד המוצרים הנחשקים ביותר בשוק המצלמות ולאפשר לצרכן הישראלי ליהנות מהתכונות המעולות של המוצר ובמחירים זהים לאלו שבאירופה" .


בואו לפגוש אותנו בפייסבוק: http://www.facebook.com/CiscoIsrael


עקבו אחרינו גם בטוויטר: http://twitter.com/CiscoIsraelלפרטים נוספים: צפנת פריזנט 052-8000304