27 יוני 2010

בעלי עסקים קטנים ובינוניים- אפשר להתחיל לאחסן

חברת סיסקו העולמית הכריזה על השקת 'אחסון חכם' (Smart Storage): משפחת פתרונות אחסון רשת שולחניים, ייעודיים לעסקים קטנים ובינוניים, קלים לשימוש ובעלי יישומים עסקיים מובנים. פתרונות האחסון מתעתדים לסייע לעסקים קטנים ובינוניים בהתמודדות עם הצמיחה הדרמטית במידע אלקטרוני ובכדי לסייע להם לעמוד בצורכי האחסון המתפתחים של העסק.

פתרונות האחסון כוללים את סדרת NSS 300 המספקת למשתמשי הקצה אמצעי משולב ומאובטח לאחסון ושיתוף מידע עסקי קריטי, בשילוב יישומים עסקיים. ה- Smart Storage של סיסקו מיועד לעסקים קטנים ובינוניים המעסיקים פחות מ-100 עובדים, והוא מסייע להם להתחבר, לאבטח ולתקשר. האחסון החכם של סיסקו מספק ביצועים מובילים תוך שהוא מזרז את תהליך הגיבוי ומקל על תהליך שיתוף המידע.

בנוסף, האחסון החכם של סיסקו מרחיב את השימוש מעבר לאחסון באמצעות יישומים מובנים ובעל יכולת להוספת יישומים נוספים בעתיד. היישומים המובנים כוללים שרת Web המאפשר הגדרה על ידי המשתמש בתוספת פלטפורמת הוצאה לאור ((WordPress, וכן שרתים מובנים המקלים על אימות משתמשים וניהול הרשת.

בתחום אבטחת המידע ניתנת גישת Web וגישה מרחוק מאובטחת תוך סיוע במניעת גישה בלתי מורשית. קידוד המידע On-Disk מסייע בשמירה על נתונים עסקיים חיוניים, גם אם הכוננים הקשיחים נגנבים –מאפיין עסקי שחסר ברוב פתרונות האחסון הקטנים.

התקני האחסון ניתנים להתקנה וניהול- בתוך דקות ניתן להגדיר את התצורה ולנהל אותם באמצעות ממשק מבוסס דפדפן פשוט. בנוסף, תמיכה בשיתוף קבצים במערכות ההפעלה מקנה גמישות לסביבות וירטואליות מאוגדות ומאפשרת חיסכון באנרגיה באמצעות מתאם Energy Star בדירוג V וכונני דיסקים קשיחים המאטים כאשר הם אינם מופעלים.

אודות סיסקו

חברת סיסקו הינה החברה המובילה בעולם בתחום רשתות התקשורת ובתחום האינטרנט, היקף מכירותיה נע סביב 40 מיליארד דולר בשנה. החברה מעסיקה ברחבי העולם למעלה מ- 70 אלף עובדים והיא מתפרשת על פני כ- 200 מדינות ברחבי העולם.

סיסקו ישראל נוסדה לפני למעלה מ- 10 שנים ומעסיקה מאות עובדים. מרכז הפיתוח הישראלי הינו אחד ממרכזי הפיתוח הגדולים של החברה מחוץ לארה"ב העוסק בפיתוח טכנולוגיות מתקדמות למוצרי הדגל של החברה במגוון של תחומים. אתר המכירות הישראלי מספק את מוצרי החברה והטכנולוגיות המתקדמות למגוון חברות במשק הישראלי, וכן אמון על הפיתוח העסקי והאסטרטגי אל מול לקוחות החברה והשותפים העסקיים.


לאתר סיסקו: http://www.cisco.com/web/IL/index.html


עקבו אחרינו גם בטוויטר: http://twitter.com/CiscoIsraelלפרטים נוספים: צפנת פריזנט 052-8000304