13 יוני 2010

נייס מערכות בחרה בפתרון מבית סיסקו לאיחוד הסביבות הוירטואליות

נייס מערכות (ת"א: נייס, NICE: NASDAQ) מסיימת בימים אלו הטמעה ראשונה בישראל, של שרתי הלהב מבית סיסקו במעבדת בקרת האיכות במטה החברה הנמצא ברעננה. ארכיטקטורת מרכז הנתונים שהוטמעה כוללת שירותים חדשניים ומערכת פתוחה, במסגרתה ניתן לפתח מרכזי מידע ולממש את מלוא עוצמת הוירטואליזציה. ארכיטקטורה חדשנית זו מאפשרת בניית מערכת מחשוב מאוחדת המשלבת יכולות מחשוב, תקשורת וקישור לאחסון לצד משאבי וירטואליזציה. פיתוח ייחודי זה מיועד לשוק מוקדי שירות הלקוחות, ובאמצעותו עתידה חברת נייס מערכות לנצל את מלוא היתרונות הטכנולוגיים והעסקיים הטמונים בעולם הוירטואליזציה.

פיתוח משותף זה מחזק את שיתוף הפעולה רב השנים בין נייס מערכות לחברת סיסקו בכלל והסניף הישראלי בפרט. באמצעות שותפות אסטרטגית זו, תוך שילוב טכנולוגי ועסקי, מציעות שתי החברות פתרונות אינטגרטיביים המיועדים למוקדי שירות לקוחות ולסניפים מרוחקים, המאפשרים תקשורת VoIP הן עבור סביבות מחשוב מרכזיות והן עבור סביבות מבוזרות. נייס מערכות וסיסקו, ביחד עם שותפיהן, משתפות פעולה בקנה מידה עולמי, במספר רב של אזורים גיאוגרפיים ובמגוון שווקים ייעודיים, על מנת להציע ללקוחותיהן פתרונות מתקדמים לשיפור האינטראקציה עם הלקוחות.

מערכת סיסקו מנוהלת כיחידה אחת, באמצעות ה- Cisco UCS Manager המציע ממשק משתמש גראפי (GUI) מרכזי, ובמידת הצורך מאפשר גם שימוש ב- API לניהול כלל התצורות ותפעולה של המערכת האחודה. ה-UCS Manager של סיסקו מסייע בהקלה על צוות מערכות המידע וכן מאפשר למנהלי מערכות מידע לפעול בשיתוף לשם הגדרת פרופילי השרות ליישומים השונים.

יתרונה הבולט של המערכת ניכר ביכולתה לסייע אקטיבית בשיפור הגמישות העסקית, על ידי צמצום ה- TCO באמצעות הפחתה של עד 20% בהשקעה הראשונית (CAPEX) ועד 30% בהוצאות התפעוליות. כמו כן, יכולתה של המערכת לשפר את יכולת אספקת היישומים בתוך דקות במקום בתוך ימים מאפשרת שדרוג פשוט ללא מורכבויות נוספות. כמו כן, ביכולתה של המערכת להפחית משמעותית בעלויות החשמל והקירור ועלויות התפעול הפיזי.

לדברי יובל שילנסקי, מנהל מכירות לקוחות אסטרטגיים, סיסקו ישראל : "אני גאה כי חברה טכנולוגית מובילה בתחומה כנייס מערכות, בחרה להיות הראשונה בהובלת מהלך עסקי כה משמעותי בישראל. מערכת המחשוב האחודה שהוטמעה מבית סיסקו תסייע לארגון לחסוך משמעותית בעלויות ההקמה של סביבות חדשות, תסייע בשיפור הגמישות העסקית ותייעל את צריכת האנרגיה בחברה י".

גבי קורן, סמנכ"ל שותפויות עסקיות, נייס מערכות: "על מנת לשפר ולפשט את תהליכי הניהול ובמקביל לצמצם עלויות מיחשוב ותשתית במעבדות בקרת האיכות והפיתוח, בחרנו בפתרון ה-UCS של חברת סיסקו, שנמצא כפתרון המתאים ביותר לדרישותינו ממגוון הפתרונות הקיימים בשוק. הודות לארכיטקטורת המערכת ויכולות הניהול בעזרת GUI ידידותי קיבלנו פלטפורמה חזקה העונה לדרישות ולסביבות השונות של צוותי בקרת האיכות. . הצמצום הניכר במספר השרתים ובצריכת האנרגיה מאפשרים לנו להציע ללקוחותינו מוצר ידידותי לסביבה".

אודות סיסקו

חברת סיסקו הינה החברה המובילה בעולם בתחום רשתות התקשורת ובתחום האינטרנט, היקף מכירותיה נע סביב 40 מיליארד דולר בשנה. החברה מעסיקה ברחבי העולם למעלה מ- 70 אלף עובדים והיא מתפרשת על פני כ- 200 מדינות ברחבי העולם.

סיסקו ישראל נוסדה לפני למעלה מ- 10 שנים ומעסיקה מאות עובדים. מרכז הפיתוח הישראלי הינו אחד ממרכזי הפיתוח הגדולים של החברה מחוץ לארה"ב העוסק בפיתוח טכנולוגיות מתקדמות למוצרי הדגל של החברה במגוון של תחומים. אתר המכירות הישראלי מספק את מוצרי החברה והטכנולוגיות המתקדמות למגוון חברות במשק הישראלי, וכן אמון על הפיתוח העסקי והאסטרטגי אל מול לקוחות החברה והשותפים העסקיים.


לאתר סיסקו: http://www.cisco.com/web/IL/index.html


עקבו אחרינו גם בטוויטר: http://twitter.com/CiscoIsrael

אודות נייס מערכות

נייס מערכות (NASDAQ: NICE, ת"א: נייס), הינה החברה המובילה במתן פתרונות למינוף המידע הגלום באינטראקציות ושירותים בעלי ערך מוסף, המבוססים על ניתוחים מתקדמים של אינטראקציות שמקורן בתוכן מולטימדיה בלתי מובנה, ומידע שמקורו בעסקאות, הכולל תקשורת בטלפון, אינטרנט, אימייל, רדיו, ווידאו ומקורות מידע נוספים . הפתרונות של נייס עונים על צרכיהם של השוק הארגוני ושוק האבטחה ומאפשרים לפעול מתוך ראיה כוללת ובאופן יזום, לנקוט בפעולות מיידיות במטרה לשפר ביצועים עסקיים ותפעוליים, ולהבטיח בטיחות וביטחון. לנייס למעלה מ- 24,000 לקוחות הפרוסים ביותר מ-150 מדינות, והכוללים למעלה מ- 80 מהחברות המדורגות ב- Fortune 100. למידע נוסף אודות החברה:

www.nice.comלפרטים נוספים: צפנת פריזנט 052-8000304