17 מאי 2010

ניידות ללא גבולות עם טכנולוגית ה- Clean Air החדשה של סיסקו

חברת סיסקו העולמית הכריזה על אחד החידושים המשמעותיים של החברה בתחום ה Network-Borderless . כחלק מההכרזה, השיקה החברה מוצרים חדשים לצד שירותי רשת ותמיכה, המאיצים את המעבר של ארגונים וחברות לשיטות עבודה ניידות. פתרונות ה-Borderless Mobility של סיסקו, לרבות סדרת נקודות הגישה Cisco® Aironet® 3500 בטכנולוגיית CleanAir, מאפשרים לחברות לייצר חווית ניידות רציפה תוך מתן גישה למידע בכל מקום ובכל עת.

ארכיטקטורת הרשתות ללא גבולות של סיסקו מעניקה תמיכה לעסקים מבוזרים וניידים, ומאפשרת להם ולעובדיהם להתחבר עם כל משתמש, בכל מקום ובכל שעה – באופן מאובטח ואמין. כך, יכולים כלל העובדים בארגון להתחבר לרשת הארגונית באופן "חכם", בקלות, ביעילות ותוך שמירה מקסימאלית על אבטחת המידע בארגון.

עסקים וארגונים רבים מאפשרים לעובדיהם להפוך ל"ניידים" על גבי הרשת האלחוטית, תוך גישה וביצועים זהים ו/או מקבילים לאלו המבוצעים על גבי רשתות נייחות . סקרשערכה סיסקו לאחרונה מצביע על האתגר הגדול שבתחום ומלמד על המשמעות הגדולה של ההכרזה- בסקר, אשר נערך בקרב יותר מ-600 חברות אמריקניות, נמצא כי 78% מהן סבורות שהרשת האלחוטית שלהן היא קריטית לפעילויות העסקיות שלהן. יחד עם זאת, אותה קבוצה הגדירה הפרעות אלחוטיות כאחד הגורמים העיקריים הפוגעים בביצועים אלחוטיים.

טכנולוגיית ה- CleanAir של סיסקו היא הראשונה לפתור בעיות של הפרעות אלחוטיות, באמצעות שילוב שבב יעודי (ASIC) בנקודת הגישה עם יכולת מערכתית לזהות, לסווג, לאתר ולצמצם את ההשפעה של הפרעה אלחוטית.טכנולוגיית CleanAir היא הפיתרון היחיד המסוגל להתמודד באופן מלא עם הפרעות הפוגעות ביכולת אספקת יישומים עסקיים על גבי רשתות אלחוטיות, תוך צמצום עלויות תפעוליות.

כך, טכנולוגיית CleanAir מזהה, מסווגת ומאתרת יותר מ-20 סוגי מקורות להפרעה להפרעה באופן מדויק, לרבות טלפונים אלחוטיים, מצלמות ווידאו אלחוטיות, תנורי מיקרוגל ואביזרי בלוטות' תוך שהיא מטפלת בתעבורת הלקוח בו זמנית. בנוסף, לטכנולוגיה היכולת לבצע הערכה כוללת של חומרת ההפרעה המשפיעה על כל נקודת גישה או מיקום, ולייעל באופן עצמאי את הרשת האלחוטית באמצעות ניהול דינאמי של משאבי הרדיו להגברת האמינות האלחוטית.

נוסף על כך, טכנולוגיית CleanAir יכולה לקצר את זמן הטיפול בבעיות אלחוטיות ממספר שעות למספר דקות - מעבר לערוץ פנוי עשוי להתבצע תוך 30 שניות מרגע זיהוי ההפרעה וכן, במקרים רבים, יכולה לפתור את הבעיות באופן אוטומטי.

שלא כמו בפתרונות מבוססי תוכנה השבב המתקדם של CleanAir מיועד לספק אבחון מדויקת של מאפייני ההפרעה. נקודות הגישה מסדרת Cisco Aironet 3500 עם טכנולוגיית CleanAir הן נקודות הגישה היחידות בתעשייה המספקות נתוני ספקטרום מדוייקים מבוססי חומרה.

אודות סיסקו

חברת סיסקו הינה החברה המובילה בעולם בתחום רשתות התקשורת ובתחום האינטרנט, היקף מכירותיה נע סביב 36 מיליארד דולר בשנה. החברה מעסיקה ברחבי העולם למעלה מ- 67 אלף עובדים והיא מתפרשת על פני 83 מדינות ברחבי העולם.

סיסקו ישראל נוסדה לפני למעלה מ- 10 שנים ומעסיקה מאות עובדים. מרכז הפיתוח הישראלי הינו אחד ממרכזי הפיתוח הגדולים של החברה מחוץ לארה"ב העוסק בפיתוח טכנולוגיות מתקדמות למוצרי הדגל של החברה במגוון של תחומים. אתר המכירות הישראלי מספק את מוצרי החברה והטכנולוגיות המתקדמות למגוון חברות במשק הישראלי, וכן אמון על הפיתוח העסקי והאסטרטגי אל מול לקוחות החברה והשותפים העסקיים.


לאתר סיסקו: http://www.cisco.com/web/IL/index.html


עקבו אחרינו גם בטוויטר: http://twitter.com/CiscoIsraelלפרטים נוספים: צפנת פריזנט 0528000304