02 מאי 2010

שותף עסקי של סיסקו- באוניברסיטת סיסקו כבר למדת?

חברת סיסקו ישראל הכריזה בשבוע שעבר על הרחבת סל המוצרים הטכנולוגיים של החברה עבור בעלי עסקים קטנים ובינוניים (SMB) ולצדה- השקת אוניברסיטה ייעודית לשותפיה העסקיים של החברה המציעים פתרונות טכנולוגיים לעסקי SMB.. הטכנולוגיה תסייע לבעלי העסקים להגביר את נגישותם בסביבה העסקית בה הם פועלים, לאבטח את הרשת ולתקשר באופן יעיל יותר עם לקוחותיהם. את הטכנולוגיות החדשות, וביניהם מתגים ופתרונות אבטחת מידע מסוג "חומת אש" לרשתות VPN , יכולים בעלי העסקים להתקין עצמאית ולהנות משירות מנוהל ע"י ספקיות שרות.

אוניברסיטת סיסקו לעסקים קטנים אשר הושקה מתעתדת להעניק תמיכה מקיפה וחדשנית לשותפיה העסקיים של החברה אשר מוכרים פתרונות טכנולוגיים לבעלי עסקי SMB. האוניברסיטה הינה מערכת מקוונת בה יוכלו השותפים למצוא כלים וחומרי הדרכה הדרושים לפיתוח פעילות עסקית מצליחה, לעשות שימוש בקהילות תמיכה מקצועיות ועוד. בנוסף, יוכלו השותפים העסקיים של סיסקו למצוא באוניברסיטה המקוונת היצע הדרכות מעודכן אשר יסייע להם בפיתוח כישורי המכירה וישפר הידע הטכני והעסקי שלהם. למעשה, מהווה האוניברסיטה ממשק המאחד את כלל הכלים וההכשרות הנחוצים לשותפים על מנת לבנות מערכת טכנולוגית מוצלחת לעסקים קטנים.

בין הכלים וההדרכות ניתן למצוא- עדכוני ההתמחות ההתמחות לשותפים המיועדים לספק שירות אופטימאלי לעסקים קטנים; תוכנית יישומית לעסקים קטנים ובינוניים- - פלטפורמה המיועדת לסייע לשותפים בבניית תוכנית פעולה מצליחה ורווחית לעסקים תוך שימוש בטכנולוגיית העסקים הקטנים והבינוניים של סיסקו; מפת דרכים חכמה לעסקים- כלי מבוסס רשת הכולל קליפים, כלים ומשאבי הדרכה רלוונטיים מבית סיסקו, המיועדים לשפר את יכולת מכירת הפתרונות הטכנולוגיים; מעבדות טכניות לעסקים קטנים- הדרכה יישומית בקצב אישי לשותפים המתמחים בעסקים קטנים ובינוניים. ההדרכות יכולות להינתן בהנחיית מדריך או באמצעות שיעורים חדשניים על פי דרישה ועוד.לאתר אוניברסיטת סיסקו:

https://www.myciscocommunity.com/community/smallbizsupport

אודות סיסקו

חברת סיסקו הינה החברה המובילה בעולם בתחום רשתות התקשורת ובתחום האינטרנט, היקף מכירותיה כ- 40 מיליארד דולר בשנה. החברה מעסיקה ברחבי העולם כ-70 אלף עובדים והיא מתפרסת על פני 200 מדינות ברחבי העולם.

סיסקו ישראל נוסדה לפני למעלה מ- 10 שנים ומעסיקה מאות עובדים. מרכז הפיתוח הישראלי הינו אחד ממרכזי הפיתוח הגדולים של החברה מחוץ לארה"ב העוסק בפיתוח טכנולוגיות מתקדמות למוצרי הדגל של החברה במגוון של תחומים. מחוץ לארה"ב העוסק בפיתוח טכנולוגיות מתקדמות למוצרי הדגל של החברה במגוון של תחומים. מספק את מוצרי החברה והטכנולוגיות המתקדמות למגוון חברות במשק הישראלי, וכן אמון על הפיתוח העסקי והאסטרטגי אל מול לקוחות החברה והשותפים העסקיים.


לאתר סיסקו ישראל:http://www.cisco.com/web/IL/index.html


עקבו אחרינו גם בטוויטר: http://twitter.com/CiscoIsraelלפרטים נוספים ניתן לפנות לצפנת פריזנט- 0528000304