סיסקו פותחת חלון הזדמנויות לסטודנטים באוניברסיטאות

חברת סיסקו משיקה לציבור הסטודנטים באוניברסיטאות את קורס ניהול הרשתות היוקרתי CCNET
הקורס יקנה תעודת הסמכה רשמית של סיסקו ויאפשר לסטודנטים להיבחן בבחינת ההסמכה הבינלאומית של CCNET. במסגרת הקורס- השתלבות בשכר בפרויקטים חברתיים של סיסקו


חברת סיסקו משיקה החודש תוכנית ייחודית אשר במסגרתה, יוצע קורס ניהול הרשתות היוקרתי CCNET, לראשונה בישראל, לציבור הסטודנטים למדעי המחשב באוניברסיטאות המובילות בארץ.
הקורס, שיועבר בחסותה ובמימונה של סיסקו, יתקיים במתכונת שבועית מואצת, ובסיומו תוענק תעודת הסמכה מקצועית מטעם סיסקו. הקורס מתקיים בהתאם לסטנדרטים מקצועיים- בינלאומיים, כך שסטודנטים אשר יסיימו את הקורס בהצלחה יהיו ערוכים ומוכנים לעמוד בבחינת ההסמכה הבינלאומית של CCNET.
הקורס היוקרתי, אשר מתקיים החודש באוניברסיטת תל אביב, באוניברסיטת בן גוריון ובטכניון, מתעתד להעניק לסטודנטים בישראל כלים בינלאומיים בתחום ניהול הרשתות, לרבות לימוד פרוטוקולי תקשורת, הקמת ותחזוקת רשתות, ניתוב, מיתוג, לימוד מודל שבע השכבות ועוד.
הפעלתה של התוכנית, מתבצעת כחלק מהאסטרטגיה העסקית של סיסקו המחזקת את הקשר בין החברה והקהילה, ובפרט את הקשר עם האקדמיה וקהל הסטודנטים בישראל במטרה להעשיר בקרבם את הידע המקצועי והאקדמי כאחד .
במסגרת התוכנית, נחשפים הסטודנטים לתחומים מקצועיים, בינלאומיים ופרקטיים אשר עתידים לסייע להם בשילובם התעסוקתי ומגבירה את חשיפתם לשוק העבודה הלכה למעשה.
כצעד ראשוני לשילובם של הסטודנטים בשוק המקצועי, מציעה סיסקו למשתתפי התוכנית להשתלב כמדריכים בשכר במסגרתם של מספר פרויקטים קהילתיים אותה מפעילה סיסקו. כך למשל, הסטודנטים יכולים להשתלב בפרויקט "נטע", בו הופכים תלמידי פריפריה ל"שגרירי העולם הגלובאלי"- במסגרתם של לימודי טכנולוגיה ואנגלית מעוררים התלמידים שיח העצמה חברתית עם תלמידים מארצות אחרות, כדוגמת תורכיה, מצרים, הרשות פלסטינית, קפריסין וכ'ו.

לפרטים נוספים: צפנת פריזנט 052-8000304