Guest

Стати академією

Освітні установи та некомерційні організації усього світу співпрацюють з Cisco в рамках програми мережних академій для надання студентами практичного досвіду роботи з сучасними мережними технологіями та забезпечення їхньої готовності як до роботи в сфері ІТ, так і до продовження освіти у цій галузі.

Навчальна програма академій Cisco охоплює широке коло тем – від основ організації та обслуговування мереж до більш складних понять ІТ, таких як: мережна безпека, використання складних інструментів пошуку та усунення несправностей.

Модель організації викладання

Програма мережних академія використовує комбіновану освітню модель (Learning Management System), яка поєднує заняття з викладачами, використання онлайн-контенту і практичні роботи. Основна мета програми – фундаментальна підготовка слухачів до галузевої сертифікації, початку кар'єри і її розвитку, здобуванню вищої освіти у сфері інженерії, комп'ютерних наук та інформаційних систем. Курси проводяться на базі шкіл, коледжів, університетів і громадських організацій більш, ніж в 165 країнах світу.

Переваги академій Cisco

Кожна академія має доступ до стандартизованих учбових курсів, що орієнтовані на набуття професійних навичок з мережних технологій та отримання всесвітньовизнаних сертифікатів Сisco.

Перейти до розділу «Курси і сертифікація»

Інструктори академій безперервно підвищують свою кваліфікацію і спілкуються зі спільнотою колег з усього світу, а організації мають право безкоштовно користуватися матеріалами курсів академій та знижки при придбанні лабораторного устаткування.

Стати академією Cisco

Організаціі, які навчають студентів в рамках академії Cisco, отримують підтримку від Центрів підготовки інструкторів (Instructor Training Center, ITC) та Центрів підтримки академій (Academy Support Center, ASC). Щоб стати академією, необхідно подати онлайн-заявку.

Технічні вимоги до академій Cisco

Щоб викладати курси за програмою Мережної академії Cisco, необхідне наступне:

  • окремий клас;
  • ПК для кожного студента;
  • Інтернет-з'єднання для всіх комп'ютерів;
  • локальний сервер для завантаження і надання учбових матеріалів;
  • бюджетні кошти або грант на придбання лабораторного устаткування (у разі потреби);
  • два сертифікованих інструктора з кожного курсу.

Роль Центрів підтримки академій

Центри підтримки академій – перші, до кого звертаються організації, зацікавленні у відкритті академії Cisco. Ці центри консультують з організаційних питань створення академії, надають інформацію про склад комплектів лабораторного устаткування та діляться досвідом викладання курсів академій в рамках навчального процесу.

Перелік Центрів підтримки академій Сisco (Academy Support Center, ASC):

Назва Адреса Контакти
Київський національний університет ім. Т. Шевченко м. Київ,
01033, пр. Академіка Глушкова, 4Д
e-mail: netacad@univ.kiev.ua www.netacad.kiev.ua
Тел.: +3 (8 044) 521-32-94,
Тел.: +3 (8 067) 440-20-11,
Тел.: +3 (8 067) 989-54-78
Комп'ютерна академія «ШАГ» м. Одеса,
вул. Єврейська, 3
www.od.itstep.org
Тел.: (048) 728-66-60
Тел.: (093) 487-56-02

LinkedInVKontakte
Поділитися:
Facebook VK LinkedIn YouTube Twitter

Фотоальбом

Пошук мережних академій в Україні

Знайти академію