Guest

Інтерактивне навчання Cisco Netspace

Cisco Netspace

Останні досягнення у сфері технологій - хмарні обчислення, швидке розповсюдження мультимедійного контенту і стрімке зростання мобільних пристроїв і застосувань - призводять до революційних змін в освіті та до виникнення нових моделей викладання і навчання.

Інтерактивне учбове середовище Cisco Netspace поєднує в собі найкращі хмарні рішення для викладання, навчання та спільної роботи. Cisco Netspace створене на основі новітніх моделей, тенденцій і передових методик у сфері освіти.

Netspace надає вбудовані засоби для спільної роботи і спілкування, які допомагають студентам розвивати цінні професійні навички, а саме: вміння працювати в команді і творчий підхід до вирішення завдань.

Інтегровані засоби навчання розраховані на різні індивідуальні стилі викладання і допомагають інструкторам стимулювати інтерес студентів до навчання, спрощують неформальне і соціальне навчання, а також підтримують як заняття в аудиторіях, так і дистанційне навчання.

Інтуїтивно зрозумілий і зручний інтерфейс користувача допомагає інструкторам та студентам легко розпочати роботу з Netspace.

Короткий огляд (PDF)


Інструктори Мережної академії можуть почати використовувати середовище Cisco Netspace вже сьогодні. Для цього їм потрібно просто перейти на сайт Academy Connection і клікнути банер Netspace на своїй домашній сторінці. Студентам, які бажають користуватися Netspace, необхідно звернутися до своїх інструкторів.

LinkedInVKontakte
Поділитися:
Facebook VK LinkedIn YouTube Twitter

Фотоальбом

Пошук мережних академій в Україні

Знайти академію