Маєте обліковий запис?

 •   Персоналізований вміст
 •   Ваші продукти та підтримка

Потрібен обліковий запис?

Створення облікового запису

Cisco Webex Teams: безпека, дотримання нормативних вимог та управління

Справжня безпека: наскрізне шифрування

Захист даних не повинен завдавати труднощів. Webex Teams дає вам можливість зосередитися на своїх основних обов’язках, а не на захисті від хакерів (2.10 хв.)

Те, що за лаштунками, бачать тільки професіонали

Для користувачів рішення Cisco Webex — це відкрите мобільне середовище для спільної роботи, а для ІТ-персоналу та фахівців з інформаційної безпеки — це спокій.

Безпека та шифрування

Ми піклуємося про безпеку результатів вашої спільної роботи. Завдяки Cisco Webex Teams ваші дані — весь контент, повідомлення, файли та навіть ескізи з інтерактивної дошки — залишаються конфіденційними. Шифрування працює постійно. Ви також можете скористатися опціями управління ключами безпеки на ваших серверах.

 • Наскрізне шифрування. Ваша інформація шифрується перед тим, як покинути пристрій, а не тільки під час передачі даних. Ваш контент завжди захищений.
 • Простий та швидкий пошук. Коли користувачі здійснюють пошук, відправлення його результатів на пристрій користувача виконується перед дешифруванням.
 • Доступ та ідентифікація користувачів. Переглядати повідомлення та файли у кімнатах Cisco Webex Teams можуть тільки аутентифіковані користувачі.
 • Захист пристрою та браузера. Налаштуйте опції управління безпекою програм і пристроїв, у тому числі — таймаут простою для веб-клієнтів, правила запиту PIN-коду на пристрої, а також можливість дистанційно видаляти контент Cisco Webex Teams, кешований на мобільних пристроях.

Дотримання нормативних вимог

Адміністратори можуть задавати правила дотримання нормативних вимог для звітів зберігання, пошуку та виведення даних eDiscovery, а також виконувати інтеграцію з існуючим програмним забезпеченням, призначеним для дотримання нормативних вимог.

 • Гнучке зберігання. Cisco Webex Teams зберігає контент доти, поки користувач не видалить його, або поки його зберігання є передбаченим політиками, визначеними адміністратором.
 • eDiscovery. Щоб забезпечити відповідність нормативним і законодавчим вимогам, адміністратор може виконувати пошук і витяг контенту. Виконуйте пошук за всіма діями, текстовими повідомленнями, а також контекстними даними, таких як мітки часу, ідентифікатори кімнат і учасників.
 • Запобігання втраті даних. Використовуйте Cisco Webex Events API для опитування подій та контенту, щоб відстежувати дії користувачів і реагувати, коли це необхідно. Інтегруйте Events API з брокером безпеки доступу в хмару (CASB), системою запобігання втраті даних (DLP), платформою архівування або програмним забезпеченням eDiscovery, щоб виявляти порушення політик і виконувати коригувальні дії.
 • Архівування. Cisco Webex Events API забезпечує опитування подій для архівування контенту за допомогою програм для архівування.

Управління та аналітика

Аналітика Cisco Webex Control Hub — це шлюз для конфігурування, адміністрування й аналізу в Cisco Webex. Він поставляється з усіма платними підписками Cisco Webex і містить панель моніторингу використання та продуктивності.

 • Адміністрування користувачів. Вводьте облікові дані користувачів вручну або завантажуйте їх пакетами. Автоматично додавайте або видаляйте користувачів за допомогою Cisco Webex Hybrid Services для синхронізації з Microsoft Active Directory. Ви також можете інтегрувати сервіси єдиного входу (SSO), за допомогою яких користувач уводить затверджений адміністратором пароль, щоб отримати доступ до Cisco Webex Teams.
 • Звіти та метрики. Відстежуйте тенденції в освоєнні рішення користувачами й отримуйте важливу для бізнесу інформацію за допомогою звітів про використання. Адміністратори також можуть відстежувати якість сервісу, ємність і продуктивність.

Сертифікати, відповідність нормативним вимогам, передові практики у сфері безпеки та конфіденційності даних Cisco Webex Teams

Отримані сертифікати

Передові практики

 • Усі центри обробки даних, у яких розміщені наші сервіси, відповідають вимогам ISO 27001
 • Cisco Security and Trust Organization здійснює регулярні й автоматизовані тести на злом і вразливості. Розробка проводиться відповідно до Cisco Secure Development Lifecycle (CSDL).
 • Реагування на інциденти, пов’язані з безпекою, виконується відповідно до Cisco P-SIRT
 • Практики реагування на інциденти включено в угоди про рівень обслуговування.

Сертифікати у процесі отримання

 • Відповідність HITRUST

Cisco Webex Teams security

Дізнайтеся, як Webex Teams дозволяє користувачам здійснювати ексклюзивний контроль за їх конфіденційними даними.

Cisco Webex Control Hub

Дізнайтеся більше про управління Cisco Webex Control Hub, безпеку та відповідність нормативним вимогам.