Guest

İstediğiniz Yerden Çalışın

İstediğiniz Yerden Çalışın

Engelleri Kaldırın

Çalışanlarınızın, gittikleri her yerde müşterilerle ve verilerle irtibat halinde olmasını sağlayın.

İstediğiniz Yerden Çalışın

Büyüme, esneklik ve başarının ortak noktası nedir? İşletmeniz. İşletmeniz büyüdükçe, çalışanların evden veya hareket halindeyken çalışabilmelerini sağlayacak esnekliğe sahip olmanız önem kazanır.

Cisco SMB Solutions ile hareket halindeki çalışanlarınızın ve sizin aşağıdakilere kolay, güvenli, kablolu ve kablosuz erişiminiz olur:

  • Şirketinizin kaynakları. Ofisteyken veya uzaktan çalışırken, her yerden ağınıza, bilgilere ve uygulamalara güvenli bir şekilde erişin. Sonuç? Daha mobil hale gelerek ve her ortamda verimliliğinizi koruyarak işletmenizin zamandan, paradan tasarruf etmesini sağlayabilir ve gelirlerinizi artırabilirsiniz.
  • Müşteriler. Gelen çağrılar otomotik olarak cep telefonlarına veya çalışanlarınızın seçeceği bir cihaza yönlendirildiği için müşteriler, ofiste veya yolda olsun, uygun çalışanlara hızla ve kolayca ulaşabilir. Müşteriler, sesli posta menülerinde boğulmaz ve arayanlar ilk denemede doğru kişiye ulaşır.
  • İş arkadaşları, ortakları ve tedarikçiler. Ses ve veri ağınıza her yerden erişilebilmesi, güvenli konuk erişimi sağlayabileceğiniz anlamına gelir; iş ortakları ve tedarikçiler, dizüstü bilgisayarlarından, PDA'larından veya Wi-Fi telefonlarından şirketlerinin ağında oturum açabilir. Çalışanlar, evde mesai sonrası çalışabilir ve seyahat maliyetlerinden tasarruf sağlayabilir. İşletmenizin, sorunları çözmek için doğru kişileri hızla bir araya getirecek araçları vardır. Kararlar alın. Ve işletmenizi yönetmeye devam edin.


Cisco SMB Solutions ürünleri çalışanların, ofis dışında olduklarında dahi, ofiste sahip oldukları telefon ve veri ağına güvenli bir şekilde erişebilmelerini sağlar. Bu, şirketinizin paradan tasarruf etmesine, verimliliği artırmasına ve müşteri hizmetlerini geliştirmesine yardımcı olur.

Bunu mümkün kılan teknolojiler şunlardır:

  • Kablosuz iş telefonları, çalışanların herhangi bir yerden, yakınlarındaki masa telefonuyla çalışmalarını ve şirket ağındaki bilgilere erişmelerini sağlar.
  • Güvenli bir ağ altyapısı bilgisayarlar, telefonlar ve yazıcılar gibi çeşitli cihazları bağlar.
  • Ses, veri, sesli posta, anında mesajlaşma, robot operatör yetenekleri, video ve uzaktan erişimli birleşik ses ve veri güvenliğini bir ağda birleştirir.
  • Kablosuz erişim çalışanlarınızın, masalarında çalışmıyorken de ağa bağlı kalmasını sağlar. Ziyaretçilere kolayca güvenli konuk erişimi de sağlayabilirsiniz. Kablosuz iş telefonları, çalışanların herhangi bir yerden, yakınlarındaki masa telefonuyla çalışmalarını ve şirket ağındaki bilgilere erişmelerini sağlar.
  • Çağrı yönetimi yazılımı çağrıları, çalışanların bulundukları yere ve tercih ettikleri cihaza yönlendirir. Bu arada, bir telefon yazılımı masa telefonunuzu PC'nize veya dizüstü bilgisayarınıza taşır. Mobil çalışanlarınız bir dizüstü bilgisayar, Internet bağlantısı ve bir bilgisayar mikrofonuyla kolayca bağlantı kurabilir.

Bu çözüm hakkında daha ayrıntılı bilgi için Cisco iş ortağınızla görüşün veya bölgenizde onaylı bir iş ortağı bulun. Çözümünüzü barındırabilecek ve yönetebilecek bir servis sağlayıcısıyla da bağlantı kurabilirsiniz.Cisco SMB Solutions ürünleri, güvenli bir kablolu veya kablosuz ağa sahip tam bir telefon sistemi oluşturarak, korumanız gereken yalnızca bir ağınız olmasını sağlar. İhtiyaç duyabileceğiniz bileşenlerden bazıları şunlardır:

Sorular?

Daha fazla bilgi almak ve tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu belirlemek için bir Cisco ortağıyla görüşün.


İlginizi çekti mi? Daha fazla bilgi almaya hazırsanız, buradan başlayabilirsiniz.

Bir İş Ortağı Bulun

Sizin için doğru olan Cisco ürünlerini ve hizmetlerini, bir Cisco Certified Channel Partner'dan satın alabilirsiniz. Tüm iş ortaklarımızın onaylı referansları vardır ve ortaklarımız, işletmenizle ilgili en büyük sorunlarınıza ilişkin en iyi ürünleri ve çözümleri bulmak için sizinle birlikte çalışır.

Bölgenizdeki bir Cisco Certified Channel Partner veya servis sağlayıcısını bulun. İşletmeniz için doğru ortağı bulmak amacıyla bulunduğunuz yeri ve ilgilendiğiniz alanları belirtin.

 

Servis ve Destek

Bir KOBİ servis seçeneğiyle güvenilirliği en üst düzeye çıkarın, aksaklıkları en alt düzeye indirin ve 7 gün 24 saat sunulan yardımdan yararlanın.

Finansman

Cisco Capital kapsamındaki esnek finansman (kiralama veya kredi) aylık geri ödeme planı ve diğer programlardan ve finansman kampanyalarından yararlanın.

Yardım