Hesabınız var mı?

  •   Kişiselleştirilmiş içerik
  •   Ürünleriniz ve destek

Hesap oluşturmanız mı gerekiyor?

Bir hesap oluşturun

Mobil iş gücü verimliliğini artırın. İşletmenizi dijital ortama aktarın

Güvenli iç ve müşteri odaklı ağları için küçük ve orta ölçekli işletmelerin dijitalleştirilmesi. KOBİ'ler müşteriler ile bağlantı kurarak, mobil işgücü verimliliğini geliştirirler.

Kendi işletmenizi yönetmek, zaman ve teknoloji yatırımı gerektiren eşsiz bir heyecandır. İşletmenizi dijitalleştirmek, gelecekte olabilecek dijital karmaşadan etkilenmeyen ve iyi bağlantılı müşterilerin ve mobil işgücünün taleplerini karşılamak üzere tasarlanmış çeşitli şirket içi ve müşteri odaklı alanlarda işletme gelişimi için istikrarlı, güvenli bir temel oluşturabilir.

İşletmeniz için fırsatları en üst düzeye çıkarmak zorlu bir iş gibi görünebilir, ancak işletmenizi dijitalleştirmek, verimliliği artırmaya ve zorluklardan fırsatlar yaratmaya yönelik basit bir çözümdür. Dahası, aşağıda açıklananlar kadar basit olabilir...

İşletme Bağlantı Yapısını Genişletmenin Avantajları

Bağlantı, kesintisiz bir dijital yapının temel taşıdır. İşletmenizin tamamındaki tüm işlevlerin (güvenlik, otomasyon, işbirliği ve analitikler) entegre edilmesi, daha fazla bilgi ve daha iyi hedeflenmiş eylemlerle müşterilere ulaşabilmeniz, çalışanları destekleyebilmeniz ve fırsatlardan daha hızlı yararlanabilmeniz anlamına gelir. İnternet’e bağlı cihazlar arttıkça (saatleri, buzdolaplarını ve televizyonları düşünün), işyerleri dijital alanlarla 'yer değiştirdikçe' ve işletmeler her zaman mevcut, her zaman tüketimde bulunan bir müşteri tabanından yararlandıkça bu fırsat çoğalacaktır. Bağlantı, geleneksel işyerlerini, iş uygulamalarını, çalışan ve müşteri beklentilerini dönüştürmektedir ve işletmelerin gelecekte rekabet güçlerini korumaları için benimsemeleri gereken etkili değişimdir.

İş Anlayışı için Veri Denizini Evcilleştirme

Daha yüksek düzeyde bağlantı sayesinde çok fazla potansiyel fırsat da ayağınıza gelir. Ancak bunun için, tüm bu verilerden anlam çıkarabilmeniz gerekecektir. 2020 yılına kadar 50 milyardan fazla nesne ve cihazın İnternet'e bağlı olacağı tahminine göre, Avrupalı işletmelerin ellerinin altında, verimliliği artırma ve yeniliğe yön verme potansiyeli sağlayan çok fazla veri olacaktır. İşletmeler için verileri büyük fikirlere dönüştürmek mücadelenin yarısıdır. Neyse ki, akıllı analiz araçları bilgi kümelerini işleyip iş kararları konusunda bilgi verebilecek ve yol gösterebilecek anlaşılır, açık sonuçlar gösterebilmektedir. Aslında, doğru analiz, bu kararların daha doğru bir şekilde, daha az zamanda alınabilmesi sonucunda, rekabette öne geçmeniz anlamına gelebilir. Verileri yapılandırmak için analiz araçlarını kullanan işletmeler, ürünlerini pazara sürme sürelerini kısaltabilir, daha hızlı çözümler oluşturabilir ve kâr oranlarını daha fazla artırabilirler.

Dijital Bilgili Müşterileri Gelişmiş Doğrudan Pazarlama ile Memnun Etme

Bugünlerde herkes, her zaman bağlı. Müşterilerin dijital deneyim beklentileri hızla yükseldi ve sabırsız tüketiciler alışveriş sepetlerini, anket formlarını ve web sayfalarını hızla terk edebiliyorlar. Bu nedenle, müşterilerinize birden çok kanalda hatasız bir dijital deneyim sağlamak, işinizde müşterilerin bağlılığını sağlayıp korumanıza olanak tanıyacağı için çok önemlidir. Bunun yanı sıra, dijital olarak etkileşimde bulunduğunuz müşterileri memnun etmek, seçimlerini ve davranışlarını daha derinden anlamınızı sağlayarak gelecekteki alışverişler, ürün geliştirme ve sunacağınız teklifler için daha iyi öngörüler getirecektir. Bunun sonucunda da sürekli müşteri tabanınızı büyütebilir, bağlılık oluşturabilir ve işletmenizin itibarını artırabilirsiniz. Birçok çevrimiçi satıcı, doğrudan pazarlama yöntemiyle bunu son derece iyi bir şekilde yapmaktadır. Müşterilerin tarama ve satın alma geçmişlerine dayalı olarak geliştirilen, kişiselleştirilmiş doğrudan pazarlama, müşteri etkileşimini sürdüren ve dolayısıyla, satın alma olasılıklarını artıran özel olarak hazırlanmış entegre bir deneyimi sağlar.

İşletme Bağlantısı için Ekibinizde Yüksek Teknoloji Kullanma

Geleneksel işyerleri yavaş yavaş ortadan kalkıyor; insanların bağlantı kurduğu, işbirliği yaptığı ve çalıştığı, bazıları tamamıyla dijital çok bölgeli mekanlarla kademeli olarak yer değiştiriyor. Büyüme dönemleri genellikle bir işletmenin sistemlerinin işgücünü destekleme konusundaki sınırlamalarını öne çıkarır. Sıkışma noktalarını fark etmek ve çözüm bulmak için hızlıca harekete geçmek, işletmenizin daha çevik ve rekabetçi kalabilmesi anlamına gelir. Mobil, dijital işgücü her yerden, herkesle güvenli bir şekilde çalışabilen işgücüdür. Çalışanlara daha fazla esneklik sunmak, çalışan memnuniyetini ve verimliliğini artırarak işletmenizin, kendi alanında en iyi olan kişileri çekebilmesi ve bünyesinde tutabilmesi anlamına gelebilir. Ayrıca, doğru teknoloji ekibinizin yanıt süresini kısaltmasını, daha verimli çalışmasını ve bu şekilde müşteri memnuniyetini artırıp müşterilerle daha iyi etkileşimde ve iletişimde bulunabilmesini sağlar. Tüm bunlar, kâr oranlarınızı olumlu şekilde etkileyecek özelliklerdir.

Esnek Bulut Yazılımı Çözümleri Bulma

Yazılım sorunları işletmeler için büyük sıkıntılardır. Aslında, araştırmamıza göre işletme sahipleri ve yöneticiler yazılım yükseltmelerini, abonelikleri ve lisansları en büyük BT sorunları arasında görmektedirler. Hızlı büyüyen işletmeler, dijital taleplere ayak uydurmalarına yardımcı olması için giderek artan bir şekilde Bulut çözümlerine yönelmektedir. Birçok bulut çözümünün sunduğu esnek tüketim modelleri, genellikle yazılımlarla ilişkili olan pahalı yükseltmeler, istikrarsız maliyetler ve çok fazla veya çok az sayıda lisansa sahip olma gibi sorunların birçoğunu ortadan kaldırır. Bulut çözümleri, işle ilgili diğer alanlara ayrılabilecek zamanı ve parayı sağlayarak birçok işletme için BT dertlerine toplu bir yanıt sunmaktadır.

E-posta almak için kaydolun ve KOBİ sektör tavsiyeleri, promosyonlar ve tekliflerden haberdar olun.