Hesabınız var mı?

  •   Kişiselleştirilmiş içerik
  •   Ürünleriniz ve destek

Hesap oluşturmanız mı gerekiyor?

Bir hesap oluşturun

Kendi büyümenize ayak uydurun

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için teknik büyüme desteği. KOBİ müşteri bağlılığını sağlamak için, mobil teknoloji geliştirin ve veri güvenliğini artırın.

Bunun başka yolu yok. İşletmenizi büyütecekseniz, teknolojinizin de size ayak uydurması gerekir. Teknoloji size yalnızca ayak uydurmakla kalmaz, büyüme stratejilerini ne kadar iyi uygulayabildiğinizi, yeni fırsatlardan ne kadar yararlanabildiğinizi ve bunlarla ne kadar ilerleyebileceğinizi de belirler. İşletmenizi büyütmek için yaptığınız planlara giderek artan teknoloji gereksinimlerinizi entegre etmek, işletmenizin yeni taleplerini karşılamaya hazır bir sistemle rakiplerinizi geride bırakmanız anlamına gelir.

İşletmenizin mobil hale gelmesine yardımcı olma

Bugünlerde başarının anahtarı mobil olmakta yatıyor. Çalışanlar da, müşterileriniz de artık masa başında değil. Doğru teknoloji, çalışanlarınızın müşterilere yanıt vermek, verilerini hesaplamak veya içerik yayınlamak için ofise geri gitmek zorunda kalmadan, işlerini yapmaları için ihtiyaç duydukları esnekliği yerinde sağlayabilir. Şirket binanızdaki kablosuz erişim noktaları da müşterilerinizin İnternetinizi kullanmasına imkan tanıyabilir. Bu olanak, hizmet, perakende, konaklama ve catering sektörleri için harika bir olanaktır.

Veri merkezinizi büyütme

Elbette, mobil olmak her şey demek değildir. Yeni taleplerin ağırlığını veri merkeziniz veya sunucu ağınız taşıyacaktır. Artan iş yüküne hazırlıklı olmak, yeni hizmetler sunmaya başladığınızda çok çabuk fayda sağlar. Ağınızdan ne tür şeyler talep edeceğinizi düşünün: daha fazla trafik, veri işleme, yeni uygulamalar? Daha fazla bilgi işlem gücüne ihtiyacınız olacak mı? Daha fazla depolama alanı gerekecek mi? Bazı yeni veri merkezleri talebe bağlı olarak büyüyüp küçülebilir ve böylece, çalışanlarınızın ve müşterilerinizin gereksinimlerine yanıt vermede daha fazla esneklik sağlar.

Analizlerle verilerinizden en iyi şekilde yararlanın

Büyüyen bir işletme daha fazla veri toplar. İhtiyaç duyduğunuz yerde ve zamanda daha iyi kararlar almanıza olanak tanıyacak doğru analiz araçlarını seçerek verilerden en iyi şekilde yararlanın.

Bulut sistemi kullanmayı düşünün

Uygulamalarınızı buluta taşıma seçeneğini değerlendirin. Bulutta, yükseltmeleri ve yamaları siz yönetebilirsiniz. Yedekleme işlemi kolaylaştığı için birçok işletme verilerini de bulutta barındırmaktadır.

Yeni varlıklarınızı koruma

En önemlisi, güvenlik konusunu unutmayın. İşletmeler büyüdükçe, siber suçlular için daha çekici hedefler haline gelir. Artan güvenlik gereksinimlerinizi en başından itibaren göz önünde bulundurmak, sisteminizin saldırılara karşı koyma kapasitesini destekleyecektir. Büyüme planlarınıza fazladan güvenlik önlemlerini ekleyerek, beklenmedik masraflardan, itibarınıza ciddi ölçüde zarar verebilecek kapalı kalma sürelerinden ve sizi mahcup edecek güvenlik açıklarıyla karşı karşıya gelmekten kurtulursunuz.

Sonraki adımlar

Peki seçenekleriniz nedir? Öncelikle, şu anda bulunduğunuz noktayı değerlendirin. Mevcut sisteminiz büyümenize ne kadar olanak tanıyacak? Bilmiyorsanız, rehberlik hizmeti alın. Çalışanlarınız ve müşterilerinize sunmak ve yapmak istediğiniz şeyleri düşünün. Stratejik planlamanız ve iş hedefleriniz, ağ altyapınızın nasıl bir destek sağlaması gerektiği konusunda size iyi bir fikir verecektir. Geleceğe yönelik planlarınızın gerçeğe dönüşmesini sağlamak için en iyi yaklaşım bu ikisini birlikte düşünmektir.

E-posta almak için kaydolun ve KOBİ sektör tavsiyeleri, promosyonlar ve tekliflerden haberdar olun.