Guest

IP+Optik

Optik ağ günümüzün hizmet sağlayıcılarına büyük avantajlar sunuyor. Sanal olarak sınırsız kapasitesi ve önceden hayal bile edilemeyecek hız düzeyleriyle, müşterilerinize sağlayabileceğiniz yaşamsal öneme sahip yeni hizmetler dünyasının kapılarını açıyor. Ancak her şey kapasitede bitmiyor. Günümüzün optik ağları zekaya sahip olmak zorunda. Bu ağların taşıdıkları uygulama, hizmet ve içerikten haberdar olmaları ve en iyi performansı sağlamak için veri tiplerini ayrıştırabilmeleri gerekiyor.

Geleneksel optik ağlar öncelikle devre tabanlı ses uygulamaları ve trafiği desteklemek için geliştirilip dağıtıldı. Bununla birlikte internet uygulamaları ve veri hizmetlerinin yol açtığı IP trafiğindeki büyüme nedeniyle artık bu eski optik ağlar mevcut trafiğe ve son kullanıcıların talep ettiği hizmetlere uyum sağlayamıyor. IP çıtayı yükseltiyor. Kısacası verebileceğiniz iyi bir çözüme gereksiniminiz var.

Cisco IP ürün ve çözümlerindeki liderliği nedeniyle eksiksiz bir IP +Optik çözüm portföyü sunan tek şirket sıfatını taşıyor. Bu, müşterilerinize yeni, çekici ve gelir sağlayan IP tabanlı hizmetler verebilmeniz ve bunu rakiplerinizden önce gerçekleştirebilmeniz anlamına geliyor.

Cisco IP+Optik çözümüyle yüksek hızlı ve veriyi en iyi ileten ağların dağıtımı daha hızlı, daha verimli ve daha karlı hale geliyor. Bu güçlü bileşim daha önce mümkün olandan çok daha fazla sayıda müşteriye yüksek hızlı IP hizmetlerini büyük bir hızla sunma olanağı sağlıyor.

Teknoloji Çözümü

Teknoloji gruplarından birini seçerek teknoloji ürün ve hizmetlerinizin sunumunu güçlendirmenize yardımcı olacak iş, pazar ve kanal bilgilerini bulabilirsiniz.

İlgili teknoloji çözümlerine göz atmanızı öneririz:

Eve Ethernet Hizmeti

VPN için MPLS

Yardım