Guest

Barındırma

Barındırma hizmetleri hizmet sağlayıcılarına olağanüstü fırsatlar veriyor. Batı Avrupa'da pazarın yıllık yüzde 57'lik bir oranla büyüdüğü ve 2004 yılına kadar 5.1 milyar dolara ulaşacağı tahmin ediliyor (IDC 2000). Ayrıca uygulama barındırma gibi yüksek değerli hizmetlere sıçrama tahtası olarak da büyük önem taşıyor. Cisco bu yeni ve heyecan verici pazardaki ileri görüşlü hizmet sağlayıcılar için eksiksiz, uçtan-uca barındırma çözümlerini hemen sağlayabiliyor. Cisco'nun açık mimarileri ve öncü IP deneyimleri Yeni Dünya web barındırma, e-ticaret ve uygulama barındırma hizmetlerinin tüm koşullarını karşılıyor. Cisco çözümleri müşterilerin gereksinim duyduğu içerik ve uygulamaları hızlı, güvenli bağlantı sunan akıllı, "içerikten haberdar" ağlar üzerinden vermenize yardım ediyor.

Cisco uzmanlığını ve işbirliğini arkanıza alarak internet erişim ve aktarım hizmetlerinden gelişmiş içerik sağlama, e-ticaret ve uygulama barındırma hizmetlerine hızla geçiş yapabilirsiniz. İş süreci yönetimi, çalışma grubu verimliliği ve ekstranetler gibi yeni eğilimlere yanıt verebilirsiniz. Ayrıca VPN'leri veya birden çok hizmet verilebilen ağları devreye sokarak ve müşterilerinizle yaşamsal gereksinimleri üzerinde işbirliklerine giderek yeni gelirler elde edebilirsiniz.

Teknoloji Çözümü

Teknoloji gruplarından birini seçerek teknoloji ürün ve hizmetlerinizin sunumunu güçlendirmenize yardımcı olacak iş, pazar ve kanal bilgilerini bulabilirsiniz.

İlgili teknoloji çözümlerine göz atmanızı öneririz:

Web Barındırma Hizmetleri

Yardım