Guest

Ağlar Kurun

Cisco IP NGN İşinizi Büyütmenize Yardımcı Olabilir

Gelirlerinizi artırmak, maliyetlerinizi düşürmek ve farklılaşmak; ağlarınızı, servislerinizi ve uygulamalarınızı birleştirmek için Cisco IP Next-Generation Network (IP NGN) mimarisinin sunduğu avantajlardan faydalanın.

Ağ Kenarını Dönüştürün

IP NGN Uygulama Birleştirme

spotlight image

Müşteri bağlılığını güçlendirmek, gelirleri ve kârlılığı artırmak için veri, ses, görüntü, güvenlik ve diğer servisleri portföyünüze ekleyin. Scientific-Atlanta'nın teknoloji ve uzmanlığıyla güçlenen Cisco, tamamlayıcı iş ortağı platformlarını ve farklı son kullanıcı cihazlarını destekleyen açık ve standart çözümler sunar.

IP NGN Servis Birleştirme

spotlight image

Rekabet ve müşteri baskısı sizi, ev ve işyeri abonelerinin ihtiyaçlarına ve tercihlerine göre kişiselleştirebilecekleri benzersiz, entegre ses, görüntü ve veri "deneyimleri" sunmaya zorluyor. Tek bir IP NGN üzerinden her servisi her cihaza dağıtabilirsiniz.

Cisco Service Exchange Framework (SEF), hem IP Çoklu Ortam Alt Sistemi (IMS) uygulamalarını, hem de IMS olmayan uygulamaları desteklemek için gereken teknolojileri ve yetenekleri sağlar. Cisco SEF, bir yandan müşteri kişiselleştirmesini geliştirirken, diğer yandan uygulama sınırlamaları olmadan müşterilerin IP servislerini kullanımını denetler.

IP NGN Ağ Birleştirme

spotlight image

Ayrı, servise özel ağları daha etkili ve esnek tek bir IP/MPLS altyapısında birleştirin. Cisco IP NGN ile, mevcut servisleri daha verimli ve etkili sunabilir ve gelecekte bant genişliği yoğun ev ve işyeri servislerini destekleyebilirsiniz.

NTT ve Cisco Yeni Hizmetler Sağlıyor

Japon NTT Group, gelişmiş hizmetler sağlamak için yeni Cisco ASR 1000 Series yönlendiricileri kuruyor. (3:44 dak.)

Flash Player Edinin


NTT ve Cisco Yeni Hizmetler Sağlıyor

Japon NTT Group, gelişmiş hizmetler sağlamak için yeni Cisco ASR 1000 Series yönlendiricileri kuruyor. (3:44 dak.)

Zettabyte Çağına Geçiş

DWDM üzerinden Cisco IP ile paket taşımanın geleceğini IP NGN altyapınız üzerine inşa edin.

Daha Fazla Bilgi

Cisco ASR 1000 Serisi Yönlendiriciler

Servis sağlayıcıları bir bütün halinde endüstri lideri performans, hizmet yetenekleri, güvenilirlik ve verimlilik sağlayabilirler.

Seminerler, Web Yayınları ve Etkinlikler

Cisco ile etkileşim için seminerlere, web yayınlarına ve etkinliklere katılın.


Etkinlik Bul

Yardım