Guest

Müşterilerinize Daha İyi Hizmet Verin

Müşterilerinize Daha İyi Hizmet Verin

Daha İyi Müşteri Hizmetleri=Daha Fazla Kâr

Müşteri memnuniyeti, size artan kar ve azalan maliyet olarak geri döner. Müşteri bağlılığını nasıl koruyacağınızı öğrenin.

Müşterilerinize Daha İyi Hizmet Verin

Nasıl bakarsanız bakın, memnun müşteri, işletmeniz için daha fazla kar anlamına gelir. En memnun müşteriler, şirketinize günde 24 saat kolayca erişebilen müşterilerdir. Müşteri bilgilerinizi bir Cisco ses ve veri ağına bağladığınızda, aşağıdaki olanaklardan faydalanarak müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz:

  • Gelen çağrıların sahiplerini hemen saptama. Müşteriler aradığında, kayıtları bir bilgisayar ekranında açılır. Böylece çalışanlarınız, müşterilerinizin sorularını ve sorunlarıyla hızla ilgilenmek için ihtiyaçları olan her şeye sahip olur.
  • Diğer çalışanların telefon durumunu görüntüleme. Bir müşterinin sorduğu sorunun yanıtını bilmiyor musunuz? Yardım edebilecek doğru kişinin o anda uygun olup olmadığını hızla belirleyebilirsiniz. Zamandan tasarruf edersiniz ve daha dikkatli bir müşteri hizmeti sağlarsınız.
  • Çağrı kalıplarını anlama. Yöneticiler, arayan kişilerin bekleme sürelerine ve yarıda kesilen çağrılara ilişkin verileri kolayca görebilir. Bu veriler, yöneticilerin ek eğitim, işe alma veya diğer müşteri hizmetleri geliştirmelerinin nerede gerekli olabileceğini belirlemelerine yardımcı olur.


Cisco SMB Solutions ürünleri, müşterilerinizi işletmenize daha sıkı bir şekilde bağlamanıza olanak tanır. Sizinle ne zaman veya nerede iletişim kurarlarsa kursunlar, gereksinim duydukları bilgileri sunabilirsiniz. Ve çalışanlarınız, müşteri gereksinimlerini karşılamak için kolayca işbirliği yapabilir.

Bunu mümkün kılan teknolojiler şunlardır:

  • Bir ağda sesi ve verileri birleştiren güvenli bir Cisco ağ altyapısı.
  • Çalışanların ellerinde masa telefonlarıyla satış katından, ofisten ve hatta depodan çalışabilmelerini sağlayan, ağınıza eklenen kablosuz bağlantı ve kablosuz iş telefonları.
  • Müşteri ilişkileri yönetim veritabanını, veri ağınızdaki telefon sistemine bağlayarak her ikisinin de işlevselliğini geliştiren CallConnector yazılımı. Herhangi bir çalışan, bir müşterinin paylaşılan şirket veritabanındaki telefon numarasını çift tıklatarak müşteriyi anında arayabilir. Ayrıca, müşteriler aradığında, anında açılan bilgisayar ekranında açılan pencereler aracılığıyla önemli bilgiler görülebilir.

Bu çözüm hakkında daha ayrıntılı bilgi için Cisco iş ortağınızla görüşün veya bölgenizde onaylı bir iş ortağı bulun. Çözümünüzü barındırabilecek ve yönetebilecek bir servis sağlayıcısıyla da bağlantı kurabilirsiniz.


Kaynaklar

Müşterilere Yanıt Verme Yeteneğinde Kazanan Stratejiler

Kereste Şirketi Müşteri Gecikmelerini Ortadan Kaldırıyor (PDF - 114)

Müşteri gereksinimlerine nasıl yanıt vereceğinizi öğrenmek için Cisco Smart Busines World çözümüne bakın.


Cisco SMB Solutions ürünleri, çalışanlarınızın müşteri hizmetlerinde üstün bir düzeye gelmeleri için gereksinim duydukları araçları sağlamak amacıyla kablosuz bağlantı ve kablosuz telefonlar ile Cisco konektör yazılımını birleştirir. Cisco çözümleri arasında şunlara ihtiyaç duyarsınız:

  • Cisco Unified CallConnectors, veri ağınızdaki telefon sistemini, popüler müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) yazılımı ve diğer iş verimliliği uygulamalarıyla entegre ederek müşteri hizmetini geliştirir. Microsoft Dynamics CRM için Cisco Unified CallConnector, Microsoft Windows için Cisco Unified CallConnector, Salesforce.com için Cisco Unified CallConnector ve Cisco Unified CallConnector Mobility ürünlerini içeren çeşitli sürümler vardır.
  • Cisco Unified IP Phones 7900 Series ürünleri, birleşik ses-veri ağınıza bağlanır. Bunları kullanması standart telefonları kullanmak kadar kolaydır; bunun yanı sıra, ekranlarında çalışan dizinleri gibi birçok bilgi de sunabilirler. Ayrıca, bir bilgisayara tam bir telefon sistemi yüklemek için Cisco IP Communicator yazılımını kullanabilirsiniz.
  • Cisco Unity Express ve Cisco Unity Connection ürünleri, gelişmiş çağrı yönlendirme ve ses tanıma yeteneklerine ek olarak hesaplı, çok özellikli robot operatör, sesli posta ve entegre mesajlaşma da sunar. Sesli postanıza bir telefon, e-posta istemcisi veya Web tarayıcısı kullanarak erişebilir veya mesajlarınızı, "eller serbest" modunda sesli komutlarla yönetebilirsiniz. IP telefonunuzun ekranını kullanarak mesajları görüntüleyebilir, sıralayabilir, arayabilir ve oynatabilirsiniz.
  • WebEx, müşterilere daha iyi hizmet verebilmek için Web toplantısı ve çevrimiçi işbirliği araçları da sunar. WebEx, artık Cisco'nun bir parçasıdır.

Sorular?

Daha fazla bilgi almak ve tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu belirlemek için bir Cisco ortağıyla görüşün.


İlginizi çekti mi? Daha fazla bilgi almaya hazırsanız, buradan başlayabilirsiniz.

Bir İş Ortağı Bulun

Sizin için doğru olan Cisco ürünlerini ve hizmetlerini, bir Cisco Certified Channel Partner'dan satın alabilirsiniz. Tüm iş ortaklarımızın onaylı referansları vardır ve ortaklarımız, işletmenizle ilgili en büyük sorunlarınıza ilişkin en iyi ürünleri ve çözümleri bulmak için sizinle birlikte çalışır.

Bölgenizdeki bir Cisco Certified Channel Partner veya servis sağlayıcısını bulun. İşletmeniz için doğru ortağı bulmak amacıyla bulunduğunuz yeri ve ilgilendiğiniz alanları belirtin.

 

Servis ve Destek

Bir KOBİ servis seçeneğiyle güvenilirliği en üst düzeye çıkarın, aksaklıkları en alt düzeye indirin ve 7 gün 24 saat sunulan yardımdan yararlanın.

Finansman

Cisco Capital kapsamındaki esnek finansman (kiralama veya kredi) aylık geri ödeme planı ve diğer programlardan ve finansman kampanyalarından yararlanın.

Yardım