Guest

Cisco Bulutların Dünyasını Anlıyor

Bazı kişiler, bulut bilgi işlemi herkes için aynı şekilde çalışan tek bir büyük bulut olarak düşünmektedirler. Gerçekte ise aşağıdakileri de içeren birçok bulut türü vardır:

  • Özel bulutlar
  • Genel bulutlar
  • Hibrit bulutlar
  • Topluluk bulutları (sağlık, finans ve hükümet gibi kuruluşları destekleyenler)

Bu dünya birçok buluttan oluşmaktadır. Tüm "bulut vaadi" büyük ölçüde kaynakları optimize etmeye, işlemleri basitleştirmeye ve "bulutların dünyası"nda her şeyin birlikte çalışmasını sağlamaya dayalıdır. Müşterilerin bulut vaadinden yararlanmasına yardımcı olmak için, Cisco yenilikçi mimarilerden daha fazlasını sunar. İşletmeleri bulutların dünyasında gezinirken başarılı kılan yenilikler sunar.

CloudVerse Videosu

Cisco Bulut için Gerekli Olan Basitleştirilmiş, Ölçeklenebilir, Yüksek Derecede Güvenli Mimarileri Sunar

Cisco CloudVerse ve ilişkili mimariler, rekabet avantajınızı optimize etmek ve bulut verimliliğinde yeni düzeylere ulaşmak amacıyla farklı türdeki bulutların içerisinde, arasında ve ötesinde işbirliğini ve işlerliği desteklemek için tasarlanmıştır. Cisco, veri merkezinin de ağın da tek başına sorunu çözemeyeceğinin farkındadır. Birlikte çalışmaları gerekir. Buradaki zorluk ise veri merkezlerini tümleştirmek, "bir" olarak çalışmalarını sağlamaya yardımcı olmak ve akıllı bulut ağının özelliklerini eş zamanlı olarak kullanıma hazır hale getirmektir.

Cisco Bulut için Gerekli Olan Basitleştirilmiş, Ölçeklenebilir, Yüksek Derecede Güvenli Mimarileri Sunar

Bu videonun görüntülenebilmesi için en son Adobe Flash Player sürümü gerekmektedir ve JavaScript etkinleştirilmiş olmalıdır.

Flash Player'ı Edinin

Cisco Buluttan Tam Olarak Yararlanmanıza Yardımcı Olur

Cisco Cloud Enablement Services ve kapsamlı iş ortağı ekosistemimiz, bulut başarısını hızlandıracak bir dizi entegre çözüm sunar ve bulut teknolojinizin değerini tam olarak gerçekleştirmenize yardımcı olur. Sonuç olarak, mevcut sağlayıcınızla çalışabilir veya her alandaki geniş iş ortakları ve sağlayıcılar listemizden seçim yapabilirsiniz. Bulut içinde, farklı bulutlar arasında ve bulutun ötesine uzanan mükemmel bir deneyimi, bulutların dünyasında yalnızca Cisco sağlayabilir.