Guest

Cisco Intelligent Automation for Cloud


Self Servis ve Otomasyon ile BT Çevikliğini Geliştirin

Cisco Intelligent Automation for Cloud, bulut bilgi işlem ve veri merkezi otomasyonu için bir self servis tedarik ve uyumluluk sağlama yazılımıdır. Bilgi işlem, ağ, depolama ve uygulamalar genelinde hem sanal hem fiziksel altyapılar için güvenli, isteğe bağlı ve yüksek derecede otomatik BT işlemleri sunmaya yardımcı olur.

video data sheet

Video Bilgi Dokümanı

Cisco Intelligent Automation for Cloud hakkında daha fazla bilgi edinin. (7:01)

Bulut Uyumluluğunu Sağlama ve İsteğe Bağlı Tedarik

Dağıtımını yaptığınız bulut ağının türüne bakmaksızın (özel, genel, hibrit), bulut bilişimin temelini oluşturan iki ana özellik vardır. Cisco Intelligent Automation for Cloud, bulut girişiminizi desteklemek için aşağıdaki özellikleri sunar:

Cisco Intelligent Automation for Cloud bu işlevselliği, servis olarak altyapı ve diğer bulut modelleri için tümleşik bir yönetim çözümünde bir araya getirir. Kullanıcılar, kullanımı kolay bir portal arayüzündeki standart seçenekler menüsünden ihtiyaçları olan her şeyi sipariş edebilirler. BT, uygulamanın self servis olarak tedariki ve altyapı isteklerini haftalar yerine birkaç dakika içinde gerçekleştirebilir. Yönetim ise tüm servisleri isteğin yapıldığı ilk andan itibaren devre dışı bırakılma zamanına kadar denetleyebilir ve izleyebilir.

Bu güçlü çözüm, diğer Cisco ürünleri, servisleri ve heterojen veri merkezlerindeki iş ortağı teknoloji çözümlerinin yanı sıra Cisco Unified Computing System (UCS) servisini de tamamlar. Cisco Intelligent Automation for Cloud ile şu avantajlara sahip olursunuz:

  • Sadelik: Cisco'nun kullanımı kolay portalı, karmaşık veri merkezi kaynaklarının tedarikini sadeleştirir ve self servisi tüm kullanıcıları kapsayacak şekilde genişletirken politika temelli denetimler ve yönetim uygular.
  • Esneklik: Çözüm Cisco mimarileri için optimize edilmiştir; ancak kurumunuzun mevcut sistemine, servis yönetim araçlarına, operasyonel süreçlerine ve altyapısına entegre edilebilir.
  • Daha hızlı bulut dağıtımı: Önceden geliştirilmiş otomasyon paketleri ile servisler ve uyumluluk akışlarını yapılandırmayı sağlayan kullanımı kolay bir ortam dağıtıma hız kazandırmaya yardımcı olur.
  • Daha düşük toplam sahip olma maliyeti: Değişen iş ihtiyaçlarına uyum sağlamak ve zamandan ve paradan tasarruf etmek için gereken değişiklikler ve güncellemeler bulut ortamınıza hızlı bir şekilde uygulanabilir.

Cisco müşterilerine yönelik sonuçlar ise, artan hız, kullanıcı memnuniyeti ve yeni bir bulut tabanlı paradigmada operasyonel verimliliktir.

Sunulan İçerik

Özel Bulutunuzu Hızlandırın (İngilizce PDF - 269 KB)
Analiz şirketi ESG tarafından hazırlanan bu teknik dokümanda akıllı otomasyonun avantajlarını incelenir.

Cisco CIO'su Özel Bulut Konusuna Işık Tutuyor
Cisco'nun yerleşik özel bulutunun kurumsal avantajları hakkında bilgi edinin. (4:35 dk.)

ESG Analist Videosu
Servis olarak BT ve Cisco Intelligent Automation hakkında bir analistin görüşlerini dinleyin. (7:06 dk.)

Web Yayını: Özel Buluta Giden Dört Adım

Cisco CIO'su Özel Bulut Konusuna Işık Tutuyor

Bu videonun görüntülenebilmesi için en son Adobe Flash Player sürümü gerekmektedir ve JavaScript etkinleştirilmiş olmalıdır.

Flash Player'ı Edinin

ESG Analist Videosu

Bu videonun görüntülenebilmesi için en son Adobe Flash Player sürümü gerekmektedir ve JavaScript etkinleştirilmiş olmalıdır.

Flash Player'ı Edinin

Ek Kaynaklar

Yardım