Guest

Her kuruluşun, bulut uygulaması aşamalarından geçerken kendine özgü ihtiyaçları ve görüşleri vardır. Bunlar:

  • Varlıkları birleştirme
  • İşletimleri standartlaştırma
  • Ortamı sanallaştırma
  • Hizmet sunumunu otomatikleştirme
  • Tutarlı bir deneyim sağlama

Cisco bu kaygıları göz önünde bulundurarak, seçilen bulut modelinize geçişiniz sırasındaki özel ihtiyaçlarınızı desteklemeye kendini adamıştır. Cisco, bulut çözümlerinizi planlamanıza, satın almanıza ve dağıtmanıza yardımcı olmak için geniş bir dizi seçenek sunar. Ayrıca Cisco, başarınıza odaklanarak kuruluşunuzun yeni servislerle yenilenmesini sağlamaya yardımcı olur.

Bulut Çözümünüzü Planlayın

Cisco, bir bulut çözümü planlamanıza ve tasarlamanıza yardımcı olmak için Cloud Enablement Services sunar. Bulutun tam değerini anlamanıza yardımcı olmak için bulut servisleri, veri merkezi deneyimi ve ağ uzmanlığı sağlıyoruz. Cisco aynı zamanda, bulut çözümlerinin sağlayıcılarını ve kurucularını Cisco Cloud Builder programı ve Cisco Powered Cloud Service programı ile sertifikalandırarak bulut sağlayıcıların üzerindeki belirsizliğin kaldırılmasına yardımcı olur. Bu iş ortakları küresel ağı, Cisco teknolojisinin tam gücünü kullanan ve bulut çözümleri uygulamasında uzman kişileri de içermektedir. Bu iş ortakları, stratejinizi planlamanıza ve uygulamayı hızlandırmanıza yardımcı olabilir.

Kendi Çözümünüzü Oluşturun

Cisco, genel, özel ve hibrit bulutları oluşturma sürecini basitleştirmek için temel bloklar, mimariler, çözümler ve entegre sistemler sunar. Bunlar, endüstri liderlerinden bireysel ürünler olarak veya önceden onaylanmış yapılandırmalar halinde bilgi işlem, ağ, sanallaştırma ve depolamayı birleştiren entegre yığınlar olarak satın alınabilir. Ek yardım ihtiyacı oluşursa, Cisco ve iş ortakları küresel ağı tüm Cloud Enablement Services ile yardımcı olmaya hazırdır.

Cisco Hosted Collaboration Services Erişimi

Cisco barındırılan uygulamalarının doğrudan müşterileri olarak, bir kuruluştaki kullanıcılar uçtan uca, iş açısından kritik, kurumsal sınıf işbirliği uygulamaları ve servislerine erişim elde ederler. Cisco Collaboration Cloud; Cisco WebEx Conferencing, Cisco WebEx Instant Messaging and Presence ve Cisco TelePresence Callway servislerini içerir.

Bir Hizmet Sağlayıcı Bulun

Cisco, servis sağlayıcılardan bulut servisleri edinen müşteriler için Cisco onaylı bulut altyapısına bağlı servisleri uygulayan bir dizi servis sağlayıcı ile çalışır, Cisco Hosted Collaboration Solution'a dayalı barındırılan işbirliği çözümleri sunan 20'nin üzerinde servis sağlayıcı bunlara dahildir.

Bulut Servislerinin Pazarlaması ve Satışı

Birçok servis sağlayıcı Cisco teknolojisi tarafından desteklenen bulut servisleri geliştirmiştir ve satış kanallarını genişletmeleri gerekmektedir. Cisco'nun Cloud Services Reseller programıyla, servis sağlayıcılar bulut servislerinin pazarlaması ve satışını Cisco'nun sağlam satış ekipleriyle veya Cisco satış ortaklarıyla çalışarak yürütebilirler.