Guest

Daha Verimli Olun

Hierarchical Navigation

Daha Verimli Olun

Çalışmak İçin Daha İyi Bir Yol

Evet, herkes için tüm sesli postalarını, e-postalarını ve telefon görüşmelerini yönetebileceği ve daha fazla işbirliği içinde çalışabileceği daha iyi bir yol vardır.

Daha Verimli Olun

Daha verimli çalışın. Daha az kaynakla daha çok iş yapın. Verimliliği bir üst düzeye taşıyın.

Nasıl mı? Tek bir sözcükle: işbirliği. Kolayca, verimli bir şekilde, uygun maliyetle ve mümkün olduğu kadar sık. Cisco SMB Solutions ürünleri, ekiplerinizin daha iyi işbirliği yaparak daha verimli olmalarına yardımcı olabilir. Nasıl olduğunu görün:

 • Yalnızca anlatmayın; gösterin. Bir uzaktan satış ekibine ilk kez göstereceğiniz yeni bir ürününüz mü var? Yeniliğin ne olduğunu göstermek için normal bir aramayı, görüntülü aramaya dönüştürerek en büyük etkiyi yaratın.
 • Sorunları çözmek için herkesi kolayca bir araya getirin. Acil bir toplantı yapmanız mı gerekiyor? Birkaç tıklamayla kimlerin uygun olduğunu hızla öğrenin ve konferans görüşmeleri yapın veya çevrimiçi toplantılar düzenleyin. Nerede olursanız olun müşteri bilgilerine erişerek, sorunları hızlı bir şekilde çözmek için iş arkadaşlarınızla kolayca çalışabilirsiniz.
 • Mobil çalışanlarla bağlantınızı koparmayın. Her zaman kullanabilir durumdaki birden çok iletişim kanalıyla ve kimlerin uygun olduğunu ve bu kişilerle nasıl iletişim kuracağınızı görme yeteneğiyle, artık ofis dışında olmak döngünün dışında olmak anlamına gelmiyor.


Cisco SMB Solutions ile sorunları çözmek ve müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için kişileri hızlı bir şekilde bir araya getirebilirsiniz. Herkesi aynı sayfada toplayın ve orada kalmalarını sağlayın. Çalışanlar bağlı kaldıkları sürece verimli olurlar.

 • Ses, veri, video ve kablosuz özelliklerini bir ağda toplayarak herkesin etrafta dolaşırken bağlı kalmasını ve verimli olmasını sağlayan güvenilir, esnek, güvenli bir Cisco ağ altyapısıyla işe başlayın.
 • Müşteri ilişkileri yönetim veritabanınızı telefon sisteminize bağlayan yazılımı ekleyin. Bu şekilde, bilgisayar ekranında açılan pencereler her bir müşteriyle ilgili verilerin anında görüntülemenizi sağlar. Bir kişinin, bir soruya yanıt vermek veya bir son dakika toplantısına katılmak için uygun olup olmadığını hemen öğrenin.
 • Mobil çalışanlarla irtibatı korumak ve mobil çalışanlara her zaman her yerden erişebilmek için tasarlanmış telefonlarla, normal telefon görüşmelerini ve çevrimiçi toplantıları görüntülü görüşmelere dönüştüren görüntülü telefon yazılımı ve kameralar ekleyin.
 • Çağrı kontrolü ve varlık özellikleri sunan uygulamalar ekleyerek çalışanların, iş arkadaşlarının uygun olup olmadıklarını ve kendilerine nasıl ulaşılmasını istediklerini öğrenmelerini ve verimliliği artırmak için Microsoft Outlook ve Internet Explorer gibi genel uygulamalarda araç çubuklarını kullanmalarını sağlayın.

Bu çözüm hakkında daha ayrıntılı bilgi için Cisco ortağınızla görüşün veya bölgenizde onaylı bir iş ortağı bulun. Çözümünüzü barındırabilecek ve yönetebilecek bir servis sağlayıcısıyla da bağlantı kurabilirsiniz.Cisco SMB Solutions ürünleri, herkesin verimliliğini artırmaya yardımcı olmak için veri, ses ve video işbirliği araçları sağlar. Göz önünde bulundurulması gereken çözümlerden bazıları şunlardır:

 • Cisco Smart Business Communications System ses, veri, kablosuz iletişim ve güvenliği birleştiren, özellikle küçük işletmeler için hazırlanmış ve Cisco Unified Communications 500 Series sistemini içeren bir tümü bir arada sistemidir.
 • Cisco Integrated Services Routers 800, 1800 ve 2800 Series ürünleri, ağınızı Internet'e ve diğer ağlara bağlar. 800 Series ürünleri yerleşik güvenlik, ekipmanların sayısını azaltan ve ağ aygıtlarının yönetimini basitleştiren yazılım ve kablosuz bağlantı ile VPN'ler için destek sağlar. 1800 ve 2800 Series ürünleri, sesli ve tümleşik iletişim ekler.
 • Cisco Unified CallConnectors, Cisco Unified Communications 500 Series sisteminizi, müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) çözümünüze bağlayan Microsoft Dynamics CRM ve Salesforce.com için hazırlanan sürümlerle iletişimi kolaylaştırır ve verimliliğinizi artırır. Cisco Unified CallConnector Mobility, gelen çağrıları çalışanların o an bulundukları yerde, istedikleri bir telefona otomatik olarak ileterek 'tek numara erişimi' sağlar ve Microsoft Windows için Cisco Unified CallConnector çalışanların, iş arkadaşlarının uygun olup olmadıklarını ve nasıl iletişim kurulmasını istediklerini önceden öğrenmelerine olanak tanıyarak durum bilgileri sağlamak için Microsoft Outlook ve Internet Explorer gibi genel uygulamalar içine yerleştirilmiş araç çubuklarını kullanır.
 • Cisco Unified Video Advantage, Cisco Unified IP Phones 7900 Series telefonları ve Cisco IP Communicator telefon yazılımı için video telefon işlevi sağlar. Cisco Unified Video Advantage ile görüntülü arama yapmak ve almak için aşina olduğunuz telefon arabirimini kullanabilirsiniz. Çözüm, PC'nizin veya dizüstü bilgisayarınızın ekranına yerleştirilen bir USB kamerası olan Cisco VT Camera II ürününü içerir.
 • Cisco Unity Express ve Cisco Unity Connection, gelişmiş çağrı yönlendirme ve ses tanıma yeteneklerine ek olarak hesaplı, tüm özelliklere sahip sesli posta, robot operatör ve entegre mesajlaşma imkanı sunar. Sesli postanıza bir telefon, e-posta istemcisi veya Web tarayıcısı kullanarak erişebilir veya mesajlarınızı, "eller serbest" modunda sesli komutlarla yönetebilirsiniz.
 • WebEx, müşterilere daha iyi hizmet verebilmek için Web toplantısı ve çevrimiçi işbirliği araçları da sunar. WebEx, artık Cisco'nun bir parçasıdır.

Sorular?

Daha fazla bilgi almak ve tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu belirlemek için bir Cisco ortağıyla görüşün.


İlginizi çekti mi? Daha fazla bilgi almaya hazırsanız, buradan başlayabilirsiniz.

Bir İş Ortağı Bulun

Sizin için doğru olan Cisco ürünlerini ve hizmetlerini, bir Cisco Certified Channel Partner'dan satın alabilirsiniz. Tüm iş ortaklarımızın onaylı referansları vardır ve iş ortaklarımız, işletmenizle ilgili en büyük sorunlarınıza ilişkin en iyi ürünleri ve çözümleri bulmak için sizinle birlikte çalışır.

Bölgenizdeki bir Cisco Certified Channel Partner veya servis sağlayıcısını bulun. İşletmeniz için doğru ortağı bulmak amacıyla bulunduğunuz yeri ve ilgilendiğiniz alanları belirtin.

 

Servis ve Destek

Bir KOBİ servis seçeneğiyle güvenilirliği en üst düzeye çıkarın, aksaklıkları en alt düzeye indirin ve 7 gün 24 saat sunulan yardımdan yararlanın.

Finansman

Cisco Capital kapsamındaki esnek finansman (kiralama veya kredi) aylık geri ödeme planı ve diğer programlardan ve finansman kampanyalarından yararlanın.

Yardım