Guest

İş Ortağı Uzmanlıkları

Güncelleme

Sertifikalar ve Uzmanlıklar, sizlere Kanal İş Ortağı Programı aracılığıyla daha fazla fırsat sunabilmemiz için değişiyor. Daha Fazla Bilgi Kilitli içerik


İş Sonuçları Yaratın

Yeni, İş Sonuçları Satma gereksinimiyle müşteri ihtiyaçlarınızı nasıl karşılayacağınızı öğrenin.

İş Sonuçları Yaratın
İş Sonuçları Yaratın

Sertifika ve Uzmanlık Uygulamasını ziyaret ederek:

Uzmanlık İçin Başvurun | Uzmanlığı Yenileyin | Uyum Raporlarını İnceleyin

İş Ortağı Uzmanlıkları, belirli teknoloji ve mimariler konusundaki becerilerinizin düzeyini yansıtır. Müşterilerinize, Cisco teknolojileri, mimarileri ve çözümleri konusunda uzmanlığa sahip olduğunuzu gösterin. Üç uzmanlık düzeyimiz (Ekspres, Gelişmiş ve Master) satış, teknik ve yaşam döngüsü servisleri konusunda artan yetkinlikleri temsil eder.

Ekspres Uzmanlıkları

Ekspres düzeyleri, temel ağ kurma, işbirliği, video ve güvenlik teknolojileri alanında daha fazla ustalık kazanmak isteyen iş ortaklarına yöneliktir.

Gelişmiş Uzmanlıklar

Gelişmiş uzmanlıklar, iş ortaklarının küçük işletmelerden büyük kurumlara kadar çok çeşitli müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamasına yardımcı olur.

Teknoloji Uzmanlıkları

Mimari Uzmanlıkları

Gold Sertifikası üç Gelişmiş Mimari gerektirir. İkisi zorunludur: Kurumsal Ağ Mimarisi ve Güvenlik Mimarisi. Üçüncü mimari, İşbirliği Mimarisi, Veri Merkezi Mimarisi veya Gelişmiş Servis Sağlayıcı Mimarisi olmalıdır.

Mimari Uzmanlıklarına Premier Sertifikası veya Silver Sertifikası ile de başvurulabilir.

Master Uzmanlıklar

Özel Cisco Master Uzman İş Ortakları grubu, en kapsamlı teknoloji becerilerinin yanı sıra yüksek riskli ve karmaşık kurumsal ve teknoloji projelerini destekleme konusunda kanıtlanmış başarılara sahiptir. Master Uzmanlıklarına sertifika düzeyine bakılmaksızın sahip olunabilir. İşbirliği, güvenlik, veri merkezi ve bulut teknolojilerinde uzman olmak için bu elit gruba katılın. Rakiplerinize göre fark yaratın ve müşterilerinize ekstra güven verin.

Master sayesinde daha yüksek teşvik ödülleri fırsatından faydalanın. Master markanızı ve rozetinizi kullanın ve yalnızca sizin için özel olarak tasarlanan pazarlama kampanyasından yararlanın.

Ek Uzmanlıklar

Global Ticaret dünya çapındaki müşterilere tutarlı ticaret ve ürün lojistiği servisleri sağlama alanında küresel olarak varlık gösteren ve becerilerini kanıtlayan iş ortaklarını takdir eder.

Kaldırılan Uzmanlıklar

Yardım