Guest

İş Ortağı Sertifikaları

Güncelleme

Sertifikalar ve Uzmanlıklar, sizlere Kanal İş Ortağı Programı aracılığıyla daha fazla fırsat sunabilmemiz için değişiyor. Daha Fazla Bilgi Kilitli içerik


İlişkilerin Gücü

Yeni pazarlar yaratın, uzmanlığınızı güçlendirin, kârı arttırın.

Sertifika ve Uzmanlık Uygulamasını ziyaret ederek:

Sertifika İçin Başvurun | Sertifikayı Yenileyin | Uyum Raporlarını İnceleyin

Kanal İş Ortağı Programı Sertifikaları, belirli teknolojiler alanındaki becerilerinizin kapsamını yansıtır. Sertifikalarımız şimdi karlılığınızı arttırmanıza yardımcı olmak için hibrit BT ve kurumsal dönüşüm konularına odaklanıyor. Sertifikaları inceleyin ve işletmeniz için en uygun sertifikayı bulun.

Select Sertifikası

Küçük ve orta ölçekli işletmelere satış yapıyorsanız Select Sertifikası sizin için en uygun sertifika olabilir. Bu sertifika, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler veya Ekspres Güvenlik Uzmanlıkları alanındaki başarılarınızı takdir eder ve ödüllendirir. İsterseniz Mimari Uzmanlıklarından herhangi birinde de Select sertifikasına sahip olabilirsiniz.

Premier Sertifikası

Ekspres Temel, Ekspres İşbirliği veya Cisco Mimari Uzmanlıklarından herhangi birine sahipsiniz. Premier Sertifikalı iş ortağı olarak teknik yetkinliğinizin karşılığını alın.

Silver Sertifikası (1 Nisan 2016'da kaldırılacaktır)

Gold Sertifikası

Kurumsal ağlar, işbirliği, veri merkezi ve IP Yeni Nesil Ağ alanlarında kapsamlı uzman servisler sunarsınız. Gold iş ortağı olarak çok daha yüksek düzeyde bir müşteri memnuniyeti sergilersiniz. Ve müşterileriniz için Cisco Yaşam Döngüsü Servisleri sağlarsınız.

Multinational Sertifikası

Belirli bir Cisco coğrafi bölgesinde, birden çok ülke çapında Cisco çözümlerinin satışı, kurulumu ve desteği alanında uzmansınız. Bölgenizde gerekli sayıda Premier ve Gold Sertifikasına sahip oldunuz. Ayrıca çok uluslu yeniden satış sözleşmeniz de var.

Global Sertifika

Cisco ağ çözümlerini dünya çapında planlama, tasarlama, uygulama ve çalıştırma uzmanlığına ve kaynaklarına sahipsiniz. Uygunluk için global yeniden satış sözleşmesine sahip olmanız gerekir. Ayrıca üç kıta bölgesinde sertifika gereksinimlerini karşılamış olmalısınız.

Sertifika ve Uzmanlık Başvurusu (CSApp) aracını kullanarak sertifika veya uzmanlık için başvurun veya mevcut sertifika veya uzmanlıklarınızı yenileyin. Kilitli içerik