Máte už účet?

  •   Prispôsobený obsah
  •   Vaše produkty a podpora

Potrebujete účet?

Vytvoriť účet

Meraki

100% riadená sieť z cloudu

Spoznajte príbeh Meraki

Tisíce IT odborníkov na školách a univerzitách, v nemocniciach, hoteloch, podnikoch a výrobných závodoch prešli na Meraki. Konečne sieť, ktorá naozaj funguje.

100% cloudové riadenie umožňujúce rýchlejšie nasadenie, jednoduchšiu administratívu a bohatší prehľad

Portfólio sieťových zariadení Cisco Meraki je centrálne riadené z cloudu. Cloudová architektúra bohatá na funkcie a jednoduchá na používanie umožňuje zákazníkom riešiť nové obchodné problémy a znížiť prevádzkové náklady.

Správa celej siete z jediného riadiaceho panelu

Riadenie používateľov, aplikácií a zariadení

Nepotrebujete inštalovať ani udržiavať žiaden hardvér pre kontróler ani ovládací softvér

Bezpečná (PCI a HIPAA kompatibilná) cloudová infraštruktúra

Rozšíriteľná z malých pracovísk až na rádovo milióny používateľských inštalácií

Umožňuje znížiť náklady na implementáciu a údržbu siete

Zaregistrujte sa na webinár a získajte bezplatný prístupový bod Meraki!

Pozrite si jeden z našich webinárov venovaných Meraki a zistite, ako môže byť sieť pre vašu organizáciu užitočnejšia bez toho, aby ste tomu museli venovať príliš veľa času.

Kvalifikovaní účastníci webinára budú mať nárok na bezplatný prístupový bod (AP) Cisco Meraki. (Oprávnenosť na bezplatný AP)

Ďalšie informácie o portfóliu Cisco Meraki:

Bezdrôtová sieť LAN

Prístupové body Cisco Meraki sú vyrobené z komponentov najvyššej kvality a starostlivo optimalizované pre bezproblémový používateľský zážitok. Výsledok: rýchlejšie pripojenie, vyššia používateľská kapacita, lepšie pokrytie a menej telefonátov do centra podpory.

Bezpečnostné zariadenia

Možnosť nasadiť bezpečnostné zariadenia Cisco Meraki na diaľku v priebehu niekoľkých minút priamo z cloudu (metódou zero-touch cloud provisioning). Možnosť synchronizovať nastavenie zabezpečenia na tisíckach pracovísk pomocou šablón. Bezpečné pripojenie pobočiek pomocou troch kliknutí na intuitívnom webovom riadiacom paneli Meraki.

Riadenie mobility

Umožňuje spojiť správu a riadenie tisícov mobilných a stolných zariadení v bezpečnom riadiacom paneli Meraki v prehliadači. Podporí iniciatívy vašej organizácie zamerané na zavedenie mobility bezproblémovým začlenením nových zariadení a automatizáciou uplatňovania bezpečnostných politík.

Prepínače

Prepínače pre prístupové a agregačné vrstvy Cisco Meraki poskytujú základ pre siete každej veľkosti. Sú kombináciou bezpečného, škálovateľného, robustného výkonu s elegantným a intuitívnym zážitkom z riadenia.

Prečo si vybrať financovanie metódou easylease 0 %?

• Kompletné riešenie na financovanie vašich technológií Cisco, vrátane hardvéru, softvéru a služieb
• Jednoduchá a rýchla realizácia a schvaľovacie procesy vďaka špecializovanému zákazníckemu tímu easylease
• Financovanie zabezpečujú vybraní finanční partneri